AXOR

AXOR-250x200-Dpi-lauk

Axor zīmola produkti – neparastas kolekcijas neparastai vannas istabu videi.

Axor pauž daudzpusību un aizrautību saistībā ar individuālo dzīves stilu vannas istabā. Sadarbībā ar dažiem pasaules mērogā panākumiem bagātākajiem dizaineriem rodas visaptverošas vannas istabu kolekcijas – tikpat individuālas un atšķirīgas kā cilvēki. Un dažādi stili – sākot no dzīvīgi šarmantām vannas istabām līdz pat atpūtas vietām, kas iedvesmojušās no dabas.

AXOR_StarkV

 

“Axor” zīmola jaunumi >>>
Augstākā līmeņa komforts ar izcilu dizainu. “Axor” ir papildinājis savas panākumiem bagātās kolekcijas, kas tapušas sadarbībā ar starptautiskā mērogā atzītiem dizaineriem un arhitektiem. Iepazīstiet pavisam jaunas iespējas un izvēlieties risinājumus, kas palīdzēs izveidot sapņu vannas istabu, kā arī panākt ideālu komfortu virtuvē.

Axor One dušas vadība.
Axor One termostata moduļa dizains lielā mērā saskan ar mērķi sasniegt vienkāršību – plakans, maigi noapaļotām formām un izteiktām proporcijām, tas rada noteiktu formulējumu dušā un ir vienkārši, kā arī intuitīvi to izmantot.
Vide ar Axor Citterio E.
No laika neatkarīga kolekcija, kurā saplūst jau zināmais ar jauno. Axor Citterio E ar pilnveidojošo dizainu apvieno augstu kvalitāti ar smalku eleganci. Visu vannas istabas aprīkojuma kategoriju izstrādājumi perfekti iekļaujas dažādu stilu vidēs.
Axor Universal vannas istabas aksesuāri.
Pievienojiet maksimāli personisku pieskārienu savai vannas istabai ar Axor Universal aksesuāru klāstu. Elegantie un no laika neatkarīgie elementi ir daudzpusīgi izmantojami un, pateicoties universālajam dizainam, tie iederas dažādu stilu pasaulēs.
Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns darbībā.
Jaunie Axor virtuves maisītāji izlietnei pievieno elegances un augstāko tehnoloģiju dizaina pieskārienu. Slaidais jaucējkrāns ir aprīkots ar ērtu funkciju – nospiežot pogu, ūdeni vienkārši iespējams ieslēgt un izslēgt.
Front dizainētā produkcija Axor ShowerProducts

Front trīs dizaineres elegantā veidā padara redzamo to, kas parasti paliek apslēpts – ar skandināviem raksturīgu vienkāršību viņas izmanto tehnikas estētiku un izveido šarmantus dizaina objektus no caurulēm, uzmavām, vārstiem un piltuvēm. Kopumā piecos Axor produktos, kas paredzēti dušām, ir atpazīstams Front rokraksts.
iepazīstiet tagad produktus >>>

Nendo dizainētā Axor LampShower
Nendo sapņo par robežu, kas pastāv starp dažādām dzīvojamajām zonām, izzušanu, par dušu ar gaismu, zem kuras var vienkārši novietot krēslu, ieslēgt lampu un lasīt. Tādēļ tas pārsteidz mūs ar dzīvojamās istabas lampu, kas patiesībā ir duša. Poētiski izsakoties, Axor LampShower padara vannas istabu mājīgu. Gaisma un ūdens apvienojas gandrīz maģiskā veidā, topot par elegantu iekārtojuma objektu.