Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

FOLD – Forum of Latvian Design

FOLD 250x200 Dpi lauk

FOLD izceļ labāko Latvijas un ārvalstu radošajās industrijās, lai palīdzētu uzzināt, saprast, iemācīties un sadarboties. FOLD fokuss ir dizains un dizaina domāšana. FOLD izveidots 2013. gadā, apvienojoties trim ilgstoši pastāvējušiem pašiniciatīvas projektiem — «DesignBlog», «Plikums» un «Fine Young Urbanists».

Redakcija un dibinātāji

Evelīna Ozola — redaktore

Arhitekte un urbāniste, kas izmēģinājusi roku arī grafikas dizainā un ilustrācijā. Veidojusi publikācijas par pilsētu un arhitektūru gan interneta, gan drukātajiem medijiem. Evelīna ir FOLD satura kuratore un redakcijas vadītāja.

Ieva Laube — asistente

Žurnāliste, kuru īpaši interesē radošo nozaru attīstība Latvijā. Ieva rūpējas gan par FOLD garākajiem rakstiem, gan pavisam īsiņām ziņām.

Miķelis Baštiks

Grafikas dizaineris un studijas «Asketic» līdzdibinātājs. Miķelis iestājas par radošu izcilību un pēctecību, atspoguļojot to spilgtākās izpausmes FOLD saturā.

Sandijs Ruļuks

Grafikas dizainu apvienojot ar programmēšanu, radījis mājaslapu veidošanas rīkus «Berta» un «Froont». Sandijs ir FOLD iedvesmotājs un bargākais kritiķis reizē.

Ilze Peipiņa

Apvieno juristes precizitāti ar interesi par radošo sfēru. Ilze FOLD ziņo par jauno un daudzsološo Latvijas dizainā.

Toms Kokins

Arhitekts un urbānists, velokultūras un pilsētvides dizaina entuziasts. Pārstāv FOLD Latvijas reģionos.

Edgars Zvirgzdiņš

Grafikas dizaina studijas «Associates, Partners et Sons» vadītājs, kurš dažkārt veido FOLD intervijas.

Kontakti

Dzirciema iela 1–63, Rīga, LV–1083, Latvija
info@fold.lv

Iesniegt darbu

Mēs vēlamies uzzināt un stāstīt par oriģinālām idejām, projektiem un darbiem. Lai piedalītos FOLD satura veidošanā vai parādītu mums savu darbu, rakstiet uz submit@fold.lv.

Sadarbības un reklāmas iespējas

FOLD ir atvērts sadarbībai un reklāmas izvietošanai mājaslapā. Lai uzzinātu par iespējām un nosacījumiem, rakstiet uz ad@fold.lv.

Atbalsts

FOLD mājaslapas izveidi finansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
FOLD strādā co–working vietā «The Mill».