skolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

SD 916 Nikola Brežņeva

Sapņu Zeme

Darba uzdevums bija vizualizēt kādu vārdu salikteni. Es es izvēlējos vārdu "Candyland" un izveidoju šādu grafisko karikatūru, jo bieži vien satieku cilvēkus kuriem liekas ka Latviju visu laiku kāds vēlās iekarot, un man rodas šādas vizuālās asociācijas.

Tālāk

SD 912 Alise Stefānija Miļuhina

PIKC "RDMV" Reklāmas video "Dizains. Māksla. Izglītība."

PIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola” ir vieta, kur dizains, māksla, draudzība, profesionālisms un izglītība satiekas. Šogad, aicinot jaunus audzēkņus nākt iepazīt dizaina pasauli, tapa jautrs, dinamisks un košs reklāmas video, kas ļoti krāsaini stāsta par to, kas mēs esam un ko mēs darām.”Dizains. Māksla. Izglītība” ir 3 vārdi, kas ļoti īsi un precīzi apraksta skolas atmosfēru. Lai uzzinātu par izglītības programmu klāstu, pasniedzējiem un citām iespējām, ko sniedz šī izcila skola, video aicina apmeklēt PIKC “RDMV” mājaslapu www.rdmv.lv!

Tālāk

SD 867 Madara Šulte

Jauns dizaina variants Latvijas kinoproducentu asociācijas interneta lapai

Pēc iepazīšanās ar asociācijas darbības virzieniem es sapratu ka šai organizācijai ir nepieciešama profesionālāka pārstāvniecība interneta vidē. Izveidoju dizainu kas pamatā ir lietišķās gaišās krāsās ar spēcīgiem, košiem akcentiem. Sarkanie, lielie akcenti piešķir spēka un enerģijas iespaidu. Šie elementi manuprāt labi parāda latviešu kino filmu noskaņu, kuras rada spēcīgu iespaidu skatītājam.

Tālāk

SD 860 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Anna Anastasija Šarova

ANIMĀCIJAS VIDEO “3.9.5”

Liepājas 395. dzimšanas dienai veltīts māksliniecisks animācijas video cikls, kas attēlo bērnu vīzijas par pilsētas nākotni. Darbs balstās uz gadskaitļa cipariem - 3.9.5, kur 3 ir darbā izmantoto vizuālo līdzekļu skaits - foto, audio un animācija. 9 ir Liepājas objekti, kuri redzami animācijā. 5 ir bērnu skaits, kuru vīzijas par Liepāju izmantotas animācijas veidošanā.
Video https://www.youtube.com/watch?v=OgemjyKlXXY

Tālāk

SD 841 Valērija Lastoviča

Spēles "Shards of society" vizuālais stils un video reklāma

Spēles stils veidots pikselizētā multfilmu stilā, bet ar drūmu sižetu, kas pēc manām domām kopā veido neparastu, bet vienlaikus interesantu kombināciju.
Spēlētājiem būs iespēja iejusties slepkavas lomā, kas pelna uz iztiku, veicot visus turīgo ļaužu pasūtījumus. Pakāpeniski iejūtoties šajā atmosfērā, spēlētājs pildīs dažāda veida pasūtījumus un pētīs pasauli, līdz satiks meiteni, kuru viņš nespēs nogalināt, cik lai arī necenstos, un tajā būs iejauktas pārdabiskas spējas.

Tālāk

SD 836 Vita Vārslava

"Vakara dziesma"

Mūzikas video “Vakara dziesma” ir oriģināls un estētiski pievilcīgs mūzikas video, veidot, lai veicinātu mūziķa Uģa Jansona popularitāti. Tas tika veidots ar projekciju palīdzību, un tā vizuālā estētika ir balstīta Vaporwave un Outrun žanros. Videomateriāls projekcijām tika sagatavots, uzmanīgi izvēloties tematiski atbilstošus motīvus, kā arī tika veikta krāsu korekcija. Lai nodrošinātu vienojošu stilistiku, tika pētīts projekciju lietojums gan profesionālajā fotogrāfijā, gan citos mūzikas video analogos. Mūzikas video ir publicēts Uģa Jansona YouTube kanalā.

Tālāk

SD 835 Valters Gudrups

"Neredzamā telpa"

"Neredzamā Telpa" ir koncepts mobilai lietotnei, kurā ir iespējams apskatīt pārveidotajai realitātei veidotu mākslu. Pateicoties tam, ka pēdējos gados digitālās izpausmes līdzekļi ir piedzīvojuši ievērojamu attīstību, ir radīti jauni veidi, kā mēs izmantojam tehnoloģiju mākslas veidošanā un apskatē. Arvien vairāk resursi tiek iegūldīti tieši virtuālās un pārveidotās realitātes lietotņu attīstībā, kas pārsvarā ir iecerētas ļoti specifiskiem iemesliem, tikai, kā komplimentārs elements. Šī brīža tirgūt nav redzamas lietotnes, kas liktu uzsvaru uz šīs tehnikas māksliniekiem vai skatītos uz to darbiem, kā uz īstu mākslu. Šis darbs ir viens no veidiem, kā to ir iespējams atrisināt.

Tālāk