skolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

VD 908 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola audzēkne Līva Blūma

BIBLIOTĒKAS JAUNBŪVES PROJEKTS TERITORIJĀ DĀRZA IELĀ 4/6, LIEPĀJĀ

Bibliotēkas jaunbūves siluets akcentē piederību 21.gs kultūrai, atsvaidzina esošās ēkas un pilsētvidi. Jaunbūves fasādēs izmantotas tīras formas, skaidras plaknes, kas kontrastēs ar esošās Amatnieku nama ēkas rūpīgi izstrādāto, detaļām bagāto fasādi.
Mērķis - maksimāli saglabāt vēsturiskās apbūves identitāti, tādēļ jaunbūve nevis konkurēs ar esošajām ēkām, bet iekļausies un to papildinās. Jaunbūve ir īpaša ar to, ka telpas ir izplānotas vairākos apjomos, un katram apjomam ir sava funkcionālā nozīme.
VIdeo https://youtu.be/zl7N4tgAVzU

Tālāk

VD 851 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Monika Celinska

KURZEMES NOVADPĒTNIECĪBAS BIBLIOTĒKAS SKIČU PROJEKTS LIEPĀJĀ, DĀRZA IELĀ 4/8

Ēkas ārējais veidols tapis, iedvesmojoties no latvju jostas motīviem. Daļu ēkas stiklotās fasādes papildina dekoratīva vara stienīšu iekārtā fasāde.
Ēkas pirmajā stāvā izvietotas publiskās telpas - izstāžu zāle, konferenču zāle, kafejnīca u.c., bet otrajā stāvā – bibliotēka un administratīvās telpas. Teritorijā paredzēts labiekārtots pagalms, un jaunbūvē integrētas esošās garāžas, kuru jaunā funkcija- multifunkcionāla izstāžu zāle.
Video https://youtu.be/YOZhuuYtLSA

Tālāk

VD 850 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Loreta Rone

Liepājas amatnieku nama izstāžu zāles interjera dizaina koncepcija

Liepājas Amatnieku nama 3.stāva izstāžu zāles interjera dizains veidots kontrastējošs - kur vēsturiski baltā satiekas jaunpievienotao tumši pelēkao krāsu. Izstāžu zāles ekspozīcija risināta atbilstoši dažādu vecumu grupu mērķauditorijai un paredzēta interaktīva - apmeklētāji var piedalīties amatniecības darinājumu izpētē, apskatot tos ar kaleidoskopu.
Lai izceltu Amatnieku nama daudzpusīgās nozares, katrai no tām paredzēta individuāla zona, kurai izstrādāts atbilstošs stendu dizains, apgaismojums un grīdas segums.

Tālāk

VD 848 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola audzēkne Agneta Lundberga

Liepājas amatnieku nama tirdzniecības zonas interjera dizaina izstrāde

Interjera projektā risināts vienots un konceptuāli atbilstošs Liepājas Amatnieku nama tirdzniecības zonas vizuālais tēls, lai popularizētu Amatnieku nama darbinieku veikumu un attīstītu tirdzniecības iespējas.
Tirdzniecības zonā paredzētas variējamas preču izvietošanas iespējas un izstrādātas atbilstošas mēbeles vienotā stilistikā. Ieejas zonā risinātas stiklotas starpsienas ar marķējumu, gar kurām iespējams izvietot skatloga un preču eksponēšanas zonu.

Tālāk

VD 828 Marta Ozola

Dabas un tehnoloģiju parka "URDA" vestibila interjers

Dabas un tehnoloģiju parka "URDA" vestibila interjers veidots balstoties uz biofīlijas principiem. Par galveno iedvesmas avotu izvēlēts meža dalījums slāņos. Interjerā konceptuāli atspoguļota mijiedarbība starp dabīgo un mākslīgo, kas izceļ ēkas ģeogāfisko novietojumu un reprezentē DTP "URDA" darbības virzienus. Telpas daudzfunkcionālais iekārtojums paredz ērtu pielietojumu dažāda vecuma apmeklētājiem.

Tālāk