skolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

VD 870 Emīlija Vanaga

Dzīvokļa interjers spāņu valodas skolotājai ,,Inspiración de España’’ (Spānijas iedvesma).

Projekta mērķis bija radīt ergonomisku, unikālu un atbilstošu interjera dizainu
spāņu valodas skolotājas dzīvoklim 147m2 platībā. Projektējot dzīvokli, tika ņemtas
vērā pasūtītāja vēlmes, prasības un arī vajadzības tulkošanas darbam un spāņu valodas
apmācībai (hobija līmenī). Viens no darba uzdevumiem bija izveidot funkcionālu un estētisku mājvietu un arī komfortablu darba vietu spāņu valodas pasniedzējai, kas bieži uzturēsies savā darba kabinetā.

Tālāk

VD 869 Anna Antipenko

Dzīvokļa interjera projekts mūzikas producentam ,,Ambient''

Uzdevums ir izveidot projektu ērtai mājvietai un funkcionālai darba vietai, 150,47 m2 telpā mūzikas producentam. Dzīvokļa interjers veidots, iedvesmojoties no mūsdienu tendencēm, ieviešot 50. gadu interjeru un mēbeļu dizaina motīvus. Par dzīvokļa dizaina stilistisko vadlīniju tika izvēlēta Ambientā mūzika, kas pārsvarā tiek izmantota kā fona mūzika. Tā ir neuzkrītoša un “veido” atmosfēru konkrētajā vidē. Balstoties uz to, kā atbilstošākais risinājums tika izvēlēts pārbūves variants, kurā paredzēts mūzikas studiju izvietot dzīvokļa centrā, sasaistot to ar visa projekta stilistisko vadlīniju un veidojot mūzikas studiju par dzīvokļa gan fizisko, gan garīgo centru. Viss pārējais interjers “apvijās” ap studijas telpu, kā ambientā mūzika, kas apvijās ap visu apkārtējo vidi.

Tālāk

VD 861 Laura Ziemele

Dzīvokļa interjera projekts ,,Dāma sarkanā''

Darba mērķis ir radīt funkcionāli pārdomātu un estētisku interjera projektu jaunas uzņēmējas 3 cilvēku ģimenei. Darba nosaukums un koncepcijaradās no klientes - mūziķes un uzņēmējas.
Dzīvokļa interjera dizainā apvienoti mūsdienīgi risinājumi ar vēsturisku stilu interpretācijām. Interjerā izmantota klientes mīļākā krāsa - sarkanā, Art Deco iedvesmoti elementi.
Kvalifikācijas darba vadītājs Armands Jēkabsons

Tālāk

VD 812 Zane Tropiņa

Dzīvokļa interjera projekts “EQUILIBRIUM” Beržinska namā Rīgā

Projekta mērķis ir radīt funkcionāli pārdomātu un estētiski risinātu interjera dizainu jurista dzīvoklim 111.5 m2 platībā.

Galvenais uzdevums ir izveidot projektu gaumīgai mājvietai un jurista darba zonai, kurā būtu iespējams strādāt un tikties ar klientiem.

Ēka ir celta jūgendstilā, tāpēc svarīgi saglabāt dzīvoklī esošos jūgendstila elementus.

Dzīvoklim piešķirts moderns interjers, kas papildina un padara interesantāku ēkas vēsturisko mantojumu.

Plānojumā izstrādāts darba kabinets, privātā zona – guļamistaba un sanitārais mezgls, un dzīvojamā zona – virtuve, halle un viesistaba ar ēdamgalda zonu.

Tālāk