skolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

VD 871 Dārta Maija Zēģele

Darbnīca animatoram ,,(Kino) studija

Projekta mērķis ir radīt praktisku interjera dizainu animatora darbnīcai 93m2 platībā. Veidojot projektu tika ņemts vērā pasūtītāja individuālais stils un vīzija par telpas noskaņu, izveidojot personalizētu un profesionālu darba vidi. Darbnīca ir paredzēta ikdienas darbam trīs animātoru komandai. Telpai ir jāatbilst konkrētām prasībām - jābūt 3 zonām: darba, atpūtas un kino zāle/prez- entāciju telpa Pasūtītājam ir svarīgi, lai būtu iespējams mainīt vidi kurā strādā. Praktisks, ērts, profesionāls, bet galvenais plašs un gaišs, bija galvenie punkti pie kuriem vajadzēja pieturēties, lai realizētu darbnīcas dizaina mērķi. Dabīgie materiāli- bērza koks (gaišākais no kokiem), tonēts stikls, betons, metāls (nerūsējošais tērauds un alumīnijs) veido telpas interjera pamatu

Tālāk

VD 868 Vita Treice

Interjera dizina studija ,,LULA''

Darba mērķis ir radīt atbilstošu un funkcionālu interjera dizainu interjera dizaina studijai un dzīvojamajai daļai. Galvenais uzdevums ir izveidot projektu funkcionālai un estētiskai darba vietai, kā arī gaumīgai un ērtai dzīvojamajai zonai interjera dizainerei, kura bieži mēdz palikt darbā līdz vēlai nakts stundai. Darba vieta jāparedz četrām personām. Studija veidota savienojot modernisma un minimālisma stila iezīmes kopā ar laikmetīgā dizaina mēbelēm un interjera risinājumiem. Par studijas dizaina koncepciju tika izvēlēta līnija un citrons, kur līnija ir viena no galvenajām interjera dizaina sastāvdaļām un citons - sulīgs, mazliet skābs, bet spirdzinošs akcents telpā, kur dienas laikā saules stari neiespīd. Par galvenajiem apdares materiāliem izvēlēti koks, stikls, betons un metāls.

Tālāk

VD 818 Renāte Taurīte

Dabas un tehnoloģiju parka "URDA" darba telpu interjers

Interjera dizaina projekts veidots Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” darba telpām. Telpu kopējā platība ir 43,4 kvadrātmetri. Telpa sadalīta vairākās zonās, kas paredzētas darbam, atpūtai un inventāra uzglabāšanai. Birojā iekļauta arī neliela virtuve darbinieku vajadzībām. Projekta iecere ir funkcionāla un estētiska, ilgtspējīgas attīstības principos balstīta, darba telpu interjera izveide. Interjera askētiskā stilistika veidota saskaņā ar ēkas arhitektūru un Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” grafisko identitāti. Interjera dizaina projekts veidots kā kvalifikācijas darbs un sastāv no projekta, projekta tehniskās mapes, maketa un teorētiskās daļas.

Tālāk