GBD 2015 Skolu konkursa iesniegto darbu galerija

GD 390 Dāvis Maurišs

SIA „Amulets VKI” tīmekļa lapa

Darba mērķis: izstrādāt tīmekļa lapu mežistrādes uzņēmumam „Amulets VKI”, kura spēs eleganti darboties gan datoros, gan viedtālruņos, proti, tai jābūt ar adaptīvu dizainu. Šī uzdevumu veikšanas laikā papildus mērķis ir atspoguļot mežu izstrādes un kokapstrādes daudzveidību akcentējot to, ka mežs ir arī jākopj. Un galvenais – mazināt negāciju pret mežizstrādi, kas radusies cilvēku vidū.

Lapu var apskatīt- www.dzilna.lv/amulets

Tālāk

GD 359 Laura Salnais

Personīgā grafiskā identitāte | Laura Salnais

Grafiskā identitāte personībai un darbībai atbilstoša dizaina logotips, kas atspoguļo un sader ar autores ilustrācijām, grafikas dizaina darbiem, fotogrāfijām un komiksiem. Konceptuālā ideja ir iniciāļu savienojums un krāsas - siltais laškrāsas un vēsais piparmētru tonis. Forma ir vidusceļš starp tīru līniju spēli un konkrēta rakstura tēlu. Grafiskā identitāte izceļas ar savu krāsu un formu izvēli. Autore darbam izmantoja datoru, roku, otu un papīru fona raksta veidošanai. Gala rezultāts ir skatāms ekrānā, gan aptaustāms vizītkaršu, resume un uzlīmju formā.

Tālāk

GD 334 Laura Lukeviča

Logotipa dizains radošai jauniešu grupai "BOHÉMA"

Darba uzdevums - logotipa izveide. Funkcija-grafiskās identitātes izveide radošai jauniešu grupai. Logotips "BOHÉMA", pauž sevī minimālismu ("Mazāk ir vairāk"), jo tieši nepārspīlējot ar krāsām,
un efektiem var radīt gaumīgu logotipu. Veidots, lai ir ērti lietojams. No analogiem atšķiras, ar vienkāršību, skaidru formu, grafiski smalks. Logotipā ir burtu spēle ar līniju, kura veido zīmuli, visam esot sasaistītam kopā un Franču apastrofs piedod grafisku pieskaņu piesaistot uzmanību. Veidots vektorgrafikā - Illustrator CS6.

Tālāk

GD 280 Anastasija Fedotova

Suvenīru komplekts Latgales zoodārzam

Darba mērķis: Izstrādāt prezentācijas materiālus Latgales zoodārzam un izveidot suvenīru paraugus, tādējādi veicinot zoodārza atpazīstamību. . Veidojot Latgales zoodārza suvenīru vizuālo tēlu, tika pētīti zoodārza iemītnieki - galvenokārt rāpuļi, sīkie zīdītāji un putni, veidotas to formu grafiskās stilizācijas. Grafiskajā risinājumā pielietoti riņķi, pusapļi un apļa ceturtdaļas, apļa kombinācijas. Suvenīru komplektam tika izvēlēta dabas krāsu gamma, galvenokārt izmantojot zaļās un oranžās krāsu nianses.

Tālāk

GD 277 Jorens Bemberis

Neredzams

Darba temata "students" problemātika ir saistīta ar studentu drošību uz mazapgaismotām vai tumšām ielām. Atstarotājs tiek veidots kā oriģināls dizains uz virsjakām, izmantojot studentu izvēlētās portreta fotogrāfijas vai, lietojot izstrādātā grafiskā dizaina elementus, uz piespraudēm un velosipēda rāmja.
Projekts “Neredzems” mērķis, lai piesaistītu, ieinteresētu studentus valkāt un izmantot atstarotājus , kas nodrošinātu viņu drošību uz ielām, un parādītu viņiem to, ka atstarotāji var būt arī kā oriģināls dizains.
Termodruka.

Tālāk

GD 270 Toms Harjo

Gadagrāmata fotostāstā

“Gadagrāmata fotostāstā” ir jauns vidusskolas gadagrāmatas koncepts, kas manifestē kvalitāti un unikalitāti. Mērķis bija izstrādāt jaunu, modernu un personisku gadagrāmatu ar vienotu fotostāstu - “atmiņa“.

Līdz šim gadagrāmatas veidoja komercuzņēmumi, kuriem tika iesūtīti fotouzņēmumi bez kvalitātes kritērijiem vai vienotas tematikas. Kā arī saturs tika pielāgots dizainam nevis otrādāk.

Minimālistiskais noformējums koncentrē uzmanību uz kvalitatīvajām bildēm un kodolīgajiem komentāriem. Uz vāka vizualizēta skolas satelītforma, kas dobspiesta, veidojot ilūziju par īstu 3D celtni no satelīta

Tālāk

GD 211 Līva Trasūne

Grafiskā dizaina projekts DABAS KONCERTZĀLE

Autore izstrādājusi dizainu festivālam Dabas koncertzāle. Logotipa simbols veidots ar roku, apvienojot divas asociatīvas lietas - kokus un klavieru taustiņus. Tā pamatvariants ir veidots melnbalts, ar iespēju pielāgot krāsas nepieciešamajam dizainam. Šī gada reklāmas materiālus autore ir veidojusi vēsi zaļajos toņos, kas simbolizē atsvaidzinošu vasaras vakaru, un kuri ir papildināti ar koši dzeltenu akcentu, kas ir šī gada varoņa - pļavas dedestiņas - ziedu tonis.

Tālāk