GBD 2015 Skolu konkursa iesniegto darbu galerija

ID 336 Jana Veselova

Romba spēle

Interjers ir paredzēts dzīvoklim ar platību 100 m2. Dzīvoklis ir studijas veidā. Dzīvoklim ir 5 zonas. Ir divas vannas istabas, virtuve apvinotā ardzīvojamu istabu, guļamistaba un ofiss. Ir arī gaitenis un ofiss.Interjera galvenais akcents ir zilais tonis( zilā toņa pielietojums) un rombu grafika sienas dizainā. moderna virtuve, ērti plaukti ofisa un viesistabā, neparasts krāsu kopums interjerā, piešķirot tam savdabīgu izsmalcinātību un komfortu.

Tālāk

ID 267 Irina Goldtmane

Jūras maigums

Dzīvojamās mājas interjera projekts.

Platība: 100 m2
Mājas interjers ieturēts mūsdienīgā lakoniskā stilā, izmantojot vienkāršas formas un ērtus ergonomisku risinājumus.
Interjers veidots precētam pārim. Pasūtītāju vēlmes bija izmantot pelēcīgu, neitrālu toņu gammu ar jūras zilā akcentu, koka un metāla savienojumu mēbelēs.
Mājā atrodas septiņas zonas: priekšnams, dzīvojamā istaba apvienojumā ar virtuvi, divas vannas istabas, kabinets, guļamistaba.

Tālāk

ID 261 Āris Sūniņš

DIENESTA VIESNĪCAS GAITEŅU INTERJERS

Interjera projekts izstrādāts esošām dienesta viesnīcas telpām, kuras paredzēts atjaunot.
Projektā piedāvāts apgaismojuma risinājums, kas ir funkcionāls, bet vienlaikus arī dekoratīvs- gaisma veido iecerēto ritmisko apļu rakstu uz gaiteņu sienām. Kopējai telpas tonalitātei izvēlēta pelēko toņu gamma, ko papildina platas bērza saplākšņa durvju aplodas un grīdlīstes.Grīdas segumā, mijoties divu toņu linoleja materiālam, iestrādātas joslas, kuru skaits atbilst stāva numerācijai. Izstrādātais projekts ir stilistiski vienots un saskaņots ar pārējām dienesta viesnīcas telpām.

Tālāk