GBD 2014 Skolu konkursa iesniegto darbu galerija

GD 100 Pēteris Brosovs

Festivāls "Pagalms" afiša

Festivāls "Pagalms" ir pasākums, kas tiek veidots, lai atbalstītu "underground" mūziku Latvijā. Tas apmeklētāju vidū vienmēr ir radījis patīkamu atmosfēru un vidi, kurā ikviens jūtas labi. Festivāls piedāvā iespēju ne tikai izbaudīt mākslinieku un grupu priekšnesumus, bet arī katram no viesiem iesaistīties dažādās aktivitātēs. „Pagalmu” raksturo: improvizācijas teātris, sporta spēles, kino, galda futbols, „Jam” sesijas, kā arī citi brīvā laika pavadīšanas veidi. Plakāts veidots balstoties uz atslēgvārdiem: Daba, Brīvība, Miers, Pagalms. Izmantotas programmas: Cinema 4D, Photoshop CS6.

Tālāk

GD 87 Nauris Jostsons

Portfolio

Portfolio izstrādes pamatā ir ideja par lakoniska un funkcionāla portfolio izveidi. Kas savā uzbūvē un tehniskajos risinājumos spētu atspoguļot tā saturu.
Saturs sadalīts sekojošās sadaļās – fotogrāfija (analogā), interjera dizains , grafiskais dizians. Nodaļas atdala starplapas, kas ir apgrukāts “pauzpapīrs”. Materiāls izvēlēts, lai radītu emocionālu “tiltu”, no viens portfolio sadaļas uz otru. Galvenās portfolio sadaļas iespiestas uz pusmatēta papīra (180 g/m²).
Visās sadaļās tiek izmantots vienots maketēšanas režģa princips.

Tālāk

GD 85 Elīna Zelča

Ziedoņdārza Stāsti 2014

Ziedoņdārza Stāstu pamatā ir ideja par satikšanos, par čukstiem un par skaļiem stāstiem parkā. Logo uzbur noskaņu, kas veidojas, diviem cilvēkiem sēžot uz parka soliņa un apmainoties ar unikāliem stāstiem, kas, gluži kā pieneņpūkas, ceļo vēja plūsmā. Logo ir iekļauts mājaslapas dizainā, kas rotaļīgi mijiedarbojas ar to, radot viegluma sajūtu un stāstu daudzveidību grafiskā risinājuma galaproduktā.

Tālāk

GD 77 Dina Barisa

Katram savs kultūras kokteilis

Darba uzdevums bija izveidot grafisko dizainu "kultūras kokteilim" katrai specializācijai, ko piedāvā LKA Latvijas Kultūras koledža. LKA Latvijas kultūras koledža piedāvā 16 specializācijas. Atradu katrai specializācijai atbilstošāko un raksturīgāko. Tā kā mana aizraušanās ir zīmēšana, tad zīmēts melnbaltais dizains apvienojumā ar košu glāzi šķita vispiemērotākais koledžas imidžam un tam, ko koledža vēlas pateikt topošajiem studentiem.

Tālāk

GD 56 Elizabete Džeina Rubene

Latvijas Fotogrāfijas muzeja grafiskais dizains

Autore izstrādāja kvalifikācijas darbu Latvijas Fotogrāfijas
muzejam, izveidojot jaunu muzeja plakātu, personālizstādes plakātu,
logotipu, vizītkartes dizainu, ieejas biļetes dizainu, ielūgumu uz
personālizstādi, muzeja bukletu un fotokatalogu kā suvenīru.
Grafiskajā dizainā tika pielietoti trīs fonti, trīs krāsu
toņi – zaļš, balts, melns. Akcents zaļā krāsa, rada sajūtu, ka
fotogrāfija ik katru mirkli attīstās. Balts un melns kā klasiskās
vērtības, kas nenoveco.
Izveidots fotokatalogs ar nosaukumu "Dandy Portfolio". Katalogs
sastāv no melnbaltajiem portretiem.

Tālāk

GD 45 Sibilla Rīna

Latvijas Arhitektūras muzeja grafiskais dizains

Rīgas Amatniecības vidusskolas kvalifikācijas darbā autore izstrādāja Latvijas Arhitektūras muzeja grafisko dizainu - muzeja logotips, buklets, mājaslapai, plakāts un korporatīvā dāvana. Darba stilistika ir pieskaņota arhitektūras tēmai un muzeja mērķauditorijai. Izstrādātais dizains ir veidots konstruktīvs un vienkāršs. Grafiskā dizaina izveidē izmantotas trīs pamatkrāsas – Magenta 100%, Cyan 100%, Black 100%, izmantotas ģeometriskas formas un detaļas, kas raksturīgas arhitektūrai. Izmantotais fonts ir ģeometrisks Geometr706 Md TL.

Tālāk