LDS BD 2017 darbu galerija

LD 641 SIA MINT Furniture

Atpūtas krēsls "Comfy"

Atpūtas krēsls „Comfy” ir izgatavots no melni tonēta oša masīvkoka. Krēsla polsterētā daļa ir no mākslīgās zamšādas, darināta ar rokām šūtiem šarnīrsavienojumiem. Roku darbs koka detaļu apstrādē, to slīpējot un lakojot, kā arī pārvalka izgatavošanā, piešķir individualitāti katram produktam. Atpūtas krēsls paredzēts lietošanai gan privātā, gan publiskā interjerā. Stilistiski tas iederas modernā mūsdienu interjerā, piešķirot tam nelielu sešdesmito gadu nostaļģiju. Krāsu kombinācija – viss melnā – izvēlēta, sekojot šī gada skandināvu interjeru monohromajai tendencei, kā arī, turpinot „Black Edition” sēriju „MINT Furniture” zīmolā.
Izmērs: 730 x 650 x 880 mm.

Tālāk

LD 640 Jānis Bergs

Ķeblis no kolekcijas "Šķiedra"

Šis krēsls radīts, mēģinot atdarināt dabu – meklējot veidus, kā apstrādāt jaunu kokmateriālu tā, lai tas izskatītos kā novecojis, no jūras izskalots koks ar brīvu, organisku formu un faktūru, un pelēkbrūnu krāsu, kas rodas, kokam ilgstoši skalojoties ūdenī.
Visas krēsla daļas ir izgatavotas no viena masīva ozolkoka dēļa, tāpēc koksnes šķiedra sakrīt savienojumu vietās un pāriet no vienas plaknes uz otru, veidojot nepārtrauktu zīmējumu.
Izmērs: 450 x 350 x 350 mm.

Tālāk

LD 629 Svetlana Fridmane, Jegors Grigorjevs

Saliekamā mantu uzglabāšnas sistēma

Ērta, mūsdienīga moduļu mantu uzglabāšanas sistēma, kuru var viegli pielāgot mantu daudzumam, interjeram un istabas platībai, izvēloties nepieciešamo kastes izmēru, daudzumu un sev tīkamo krāsu. Sistēma ir mobila, tai nav nepieciešama pastāvīga vieta istabā, to var novietot un izmantot visur. Kastes ļoti labi kombinējas un savienojas savā starpā, uz tām ir uzstādītas tāfelītes ar speciālo pārklājumu, uz kurām ar krītiņiem iespējams uzrakstīt kastes saturu. Sistēma tika izstrādāta, lai risinātu kārtības uzturēšanas problēmu bērnu istabās, bet var tikt izmantota arī citur.
Izmēri: 180x370x370 mm; 320x370x370 mm; 460x370x370 mm.

Tālāk

LD 623 Aldis Circenis

Modulāra sēdekļu sistēma RIX

Modulāra sēdekļu sistēma, kas izstrādāta uzgaidāmajām telpām lidostās, dzelzceļa stacijās vai autoostās. Rāmis izgatavots no lieta alumīnija. Apdares iespējas rāmim - pulēts vai pulverkrāsots. Sēdvirsmas tiek lietas no poliuretāna putām. Izmērs: 785 x 2000 x 700mm.

Tālāk

LD 622 Aldis Circenis

Galds CRANE

Ļoti viegls un kompakts galds, kas piemērots viesnīcās, skolās vai mājas birojā. Galda rāmis izgatavots no tērauda caurules, galda virsma – no liekti līmēta saplākšņa.
Izmērs: 835 x 1150 x 780 mm.

Tālāk

LD 616 Aigars Meždreijs

Moduļu plaukts TETRIS

„TETRIS” ir funkcionāli ērts, plaši kombinējams plaukta modulis. Tā īpašā forma, radīta no vairākiem moduļiem, ļauj izveidot neparastus, ērti lietojamus plauktu kopumus, kurus spēj ierobežot tikai telpa. Katra no trim plaukta detaļām tiek izgatavota atšķirīgā krāsas tonī, tādējādi vairojot dizaina kombinēšanas iespējas līdz neiedomājamam daudzumam. Vieglā forma, kas vizuāli atrauta no sienas, rada brīvības un gaisīguma sajūtu.
Plaukts piemērots lietošanai ne tikai mājās, bet arī darbā un citās publiskās telpās. Radi savu dizaina plauktu no „TETRIS”!

Tālāk

LD 608 Elīna Vojevoda

TWIRL naktsgaldiņi un pufs

„BAUDI design beds” radītās „TWIRL” sērijas naktsgaldiņi un pufs ir precīzs roku darbs, kas nepieļauj ne mazākās nobīdes plakņu savienojumos. Savērptās sešstūra prizmas lakotās skaldnes veido skaistu gaismu un ēnu spēli, kas atspoguļo formas raksturu. Pufa virsma ir papildināta ar mīkstu sēdi, kas var būt gan auduma, gan ādas apdarē.
Materiāls: MDF, krāsots, lakots. Pufa tapsējums – āda. Naktsgaldiņi: 330 x 350 x 310 mm; pufs: 450 x 450 x 410 mm.

Tālāk

LD 605 Renāts Kotļevs, Railis Kotļevs

Žurnālgaldiņš LAXA

Uz modernām kapara kājām sēdināta sena ozolkoka virsma, kurā rūpīgi inkrustētā kapara inleja ataino Islandes mežonīgās upes Laxa formas. Inlejas iestrāde tehniski izpildīta manuāli, katru līniju kokā veidojot plaisu vietās, lai tēlaini paspilgtinātu Islandes upju un vulkānu sinerģiju. Šis galds iederas modernā vai radoši urbānā interjerā un atgādina savam lietotājam, ka mūsdienās, dabas formu un tehnoloģiju mijiedarbībā, var radīt individuālu dizaina risināšanas pieeju.

Tālāk

LD 600 Ernests Vītiņš (Ernest Vitin)

Stikla krāvuma solu kompozīcija

Stikla solu kompozīcija ir funkciju pildoši dizaina elementi, radīti pēc individuāla pieprasījuma. Solu dizainers Ernests Vītiņš radījis gan solu formas, gan to izvietojumu telpā. Viņš tiecās apvienot funkcionālo - ar ēkas kopējo arhitektoniku. Izvēloties industriālu apstrādi, Ernests atteicās no roku darba apstrādes, lai iegūtu tīras un konstruktīvas formas, kas sasauktos ar kopējo ēkas masīvu. „Dabas mājas” dabiskuma sajūtu viņš pārnes caur soliņu neregulāro izvietojumu telpā, kas harmonizē vairāk nekā ierastās taisnu leņķu kompozīcijas. DNS struktūra, kas atrodama fasādē, reprezentēta ar „locījumu” soliņā. Stikla krāvuma tehnikas izmantošanas rezultātā, praktiskais objekts ir vairāku tūkstošu kilogramu smags, ar neparastu dūmakainu vizuālo vieglumu un romantiku.

Tālāk

LD 595 "Nakts Mēbeles" komanda

Gulta "Petra"

Guļamistabas kolekcijas grieķu izcelsmes nosaukums „Petra” ļoti labi raksturo kolekcijas pamatiezīmes un vērtības. Vārds „Petra”, tulkojot no latīņu valodas, nozīmē „akmens”, savukārt pasaulē tas tiek izmantots, kā sievišķā versija vārdam „Peter” (latv. val. Pēteris). Tāpat kā kolekcijas nosaukums apzīmē sievišķo pusi un vīrišķo spēku, tā arī pati guļamistabas mēbeļu kolekcija balstīta uz vīrišķo stabilitāti, kas estētiski papildināta ar pieskārienam patīkamām izjūtām.
Gultas galvgalis un rāmis veiksmīgi apvieno koka raksturīgo izturību un ilgmūžību ar tapsējuma maigumu un vieglumu. Gultas masīvkoka detaļas radītas ar mērķi izcelt dabīgā koka cēlumu un eleganci, veidojot to smalkās un plūstošās līnijās.

Tālāk

LD 593 Artis Goldbergs

Bērnu mēbeļu komplekts "Mākonītis"

Bērnu mēbeļu komplekts no bērza saplākšņa, kurā ietilpst krēsli-mantu kastes un galds.
Krēsli-mantu kastes tiek izgatavoti divos izmēros un tos var ievietot vienu otrā. Krēslu vāciņi pieejami četrās krāsās: dzeltenā, oranžā, zilā vai zaļā.
Galda izmērs: 500 x 1200 x 1200 mm.
Krēsls-mantu kaste: 309 x Ø 340 mm; 348 x Ø 380 mm.

Tālāk

LD 578 Miks Petersons

Soho

Vienkāršs un elegants risinājums ikdienas komfortam gan privātai, gan sabiedriskai telpai. Kolekcijā pieejams krēsls, divvietīga un trīsvietīga sofa, lai ērti iekārtotu tikšanās vietu.
Roku balsti no bērza vai ozola masīvkoka un plašs auduma krāsu spektrs.
Izmēri: 750 x 660 x 706 mm; 750 x 1160 x 706 mm.

Tālāk

LD 570 Madara Lesīte-Volmane

Aksesuāru kolekcija "Māju sajūta"

Kolekcijas „Māju sajūta” idejas pamatā ir izpratne par mājām – ko nozīmē mājas un kas rada māju sajūtu. Tajā ietilpst koka aksesuāri vīriešiem: aproču pogas un kaklasaites piespraude, un sievietēm: gredzens, auskari un kulons. Centrālais priekšmets ir atslēgu piekariņš ar statīvu mājas formā. Pārnākot mājās, atslēgu piekariņu var ievietot „mājas” tukšajā laukumā, kas atgādina izgaismotu logu. Lietotājs var sevi asociēt ar šo gaismu logā – „Es ienesu mājās gaismu”.

Tālāk

LD 560 Miks Pētersons

Bērnu gultiņa KiDSON

Mēs vēlamies bērnus, kuri ir patstāvīgi savās domās un darbos, sava ceļa gājējus un jaunu horizontu meklētājus. Mēs, „NORDI furniture” komanda, radījām „KiDSON” mēbeļu kolekciju bērniem un pusaudžiem, kas izceļ dabas un cilvēka sasaisti.
Dabas likumi ir taisnīgi un skaudri, un tāda ir arī pasaule mums apkārt. Bērnu gulta, kā centrālais kolekcijas elements, ir kā neliela, ar zāli apaugusi sedliene, uz kuras atpūsties pirms tālākā ceļa.
Kolekcijas pamatkrāsas ir melna un balta, kas kombinētas ar dabīgu ozolu.
Izmērs: 900 x 1440 x 776 mm.

Tālāk

LD 543 Ivars Lācis un Māris Tilibs

Krēsls FH 7

Krēslu kolekcija papildināta ar jauno „FH 7” krēslu divās krāsu variācijās. Krēsla „Black FXZ” vērtība ir ergonomika un dizains, bet visnozīmīgākie ir savienojumi, kas izmantoti krēsla konstrukcijā. Savienojumi atvasināti no bezdelīgas astes savienojuma – dziļumā tas ir platāks, tādēļ nevar izmaukties ārā. Pateicoties šādam risinājumam, koka krēsls turas kopā bez līmes un uz tā var pat šūpoties. Protams, mēs koka krēslus pārdodam salīmētus!
Izmērs: 900 x 420 x 500 mm.

Tālāk

LD 538 Ivars Lācis un Māris Tilibs

YappyIcon

„YappyKids”, sadarbībā ar „TL Design”, izstrādājis ko pavisam jaunu un ekskluzīvu – „YappyIcon” mēbeļu sēriju, kas ir ne tikai ražota Latvijā, bet arī rūpīgi veidota no cietas koksnes augstvērtīgiem materiāliem – ozola un bērza, kas mazulim ļaus justies droši un pasargāti.
„YappyIcon” gultiņas ir transformējamas un pieejamas divos izmēros: 120 x 60 cm (0-3 gadi), 140 x 70 cm (0-8 gadi). Tas ir izcils piemērs ilgnoturīgai, dabīgai un mazulim nekaitīgai gultiņai, vienā produktā apvienojot drošību, simboliku un funkcionalitāti.
„YappyIcon” kumodes tehnoloģija ir rūpīgi pārdomāta. Uzkāpjot uz atvērtas atvilktnes, kumode neuzkritīs bērnam virsū. Lai gan kumode bērnistabā neaizņem daudz vietas, tajā esošās atvilktnes ir pietiekami plašas, lai saliktu visu mazulim nepieciešamo.

Tālāk