LDS BD 2017 darbu galerija

ID 615 Rita Laudere, Kārlis Lauders, Harijs Vucens

Kopstrādes telpas "Teikums"

Kopstrādes telpas „Teikums” uzdevums bija radīt modernu, atraktīvu, mājīgu un funkcionālu telpu, kas piesaistītu dažādi domājošus cilvēkus. „Teikumā” tas panākts, veidojot zonas, kurās pielietoti dažādi, ar dabu saistīti, motīvi un elementi, kas cilvēkā rada īpašu sajūtu. Konceptuāli pielietoto materiālu mērķis bija radīt sajūtu par ārtelpu – iekštelpā, tāpēc publiskās kopstrādes telpas tika veidotas kā ārtelpa, bet biroja telpas pa perimetru – kā iekštelpa.
Objekta platība - 600 m2.

Tālāk

ID 598 Lolita Freidmane

Patiesais elementu savienojums jeb Cobalt stāsts

Veidojot biroju, pamata uzdevums - daļu, iepriekš atsevišķos kabinetos strādājošos, iemitināt atvērtajā birojā un sabalansēt darba vietu funkcionalitāti ar uzņēmuma reprezentāciju. Biroja interjers tika veidots kā fons sadarbībai, kur tika radīta lietišķa, draudzīga noskaņa, kas vērsta uz uzticēšanos un profesionalitāti. Atbilstošu svinīgumu un spilgti izteiktu konservatīvismu rada taisnas, korektas līnijas un dabiskie materiāli: ozolkoks, akmens, lins. Kā uzņēmumam, kas darbojas juridiskā nozarē, konservatīvisms – tā ir labākā rekomendācija klientiem. Radot sinerģiju starp konservatīvo un radošo, telpās ievietoti dažādi mākslas darbi, savukārt, konferenču zālēm, pamatojoties uz uzņēmuma nosaukumu, tika piešķirti ķīmisko elementu simboli – Ti (titāns), Cr (hroms) u.c.

Tālāk

ID 562 Interjera dizainere Anita Grase, projektu izstrādāja Kristīne Šuste

ART DEKO BRILJANTI PADOMJU MODERNISMĀ

Padomju laikā būvētā privātmāja 90s gados pielāgota biroja vajadzībām, bet šobrīd morāli, funkcionāli un estētiski novecojusi. Ēkā tika plānots kosmētiskais remonts, tomēr vajadzēja kapitāli pārbūvēt sanitāros mezglus, pārcelt durvju ailu vietas un demontēt starpsienas un jumtu. Griestus izbūvēja no jauna, ierīkojot slēpto apgaismojumu. Juvelierizstrādājumu uzņēmums asociējas ar simetrisko un proporcionāli izsmalcināto Art Deko stilu. 20.gs. modernisma arhitektūrā iederas grafiski ģeometrisku telpu plānojums, riekstkoka mēbeles un pelēcīgi zeltains dekors. Biroja 40 darba vietas, 4 WC, virtuve un apspriežu telpa filigrāni izkārtotas ēkas divos stāvos. Visas starptelpu durvis, iebūvētās mēbeles, izlietņu galdi un noliktavas seifi izgatavoti oriģinālā dizainā un neuzkrītoši integrēti telpā.

Tālāk