LDS BD 2017 Augstskolu konkursa darbu galerija

SD 589 Ilze Kukule

Vizuālā komunikācija Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas korporatīvās identitātes pozicionēšanā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas vizuālās komunikācijas grafiskais dizains ir izstrādāts atbilstoši izvirzītajām prasībām un aktuālākajām tendencēm grafiskajā dizainā, ievērojot pasūtītāja un lietotāju vajadzības. Tika izstrādāts un realizēts grafiskais noformējums – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas reklāmas stendam izstādei "Skola" Kīpsalā, RTA web lapām un RTA reklāmas brošūrai un citiem reklāmas materiāliem.

Tālāk

SD 563 Agate Ignatoviča

Dizains apģērbu audumu kolekcijai “Četrās sajūtās apkārt pasaulei”

Darba uzdevums bija izstrādāt dizainu apģērbu audumu kolekcijai “Četrās sajūtās apkārt pasaulei”. Kolekcija sastāv no četriem audumu komplektiem. Katrs audumu komplekts, kas sastāv no viena auduma blūzei un viena – svārkiem, paredzēts četriem sieviešu krāsu sezonas tipiem – rudenim, ziemai, pavasarim un vasarai. Audumu dizainā izmantoti abstraktas kolāžas raksti blūzēm un ģeometriski raksti vai ģeometriskie raksti apvienojumā ar kolāžas elementiem svārkiem.
Katra komplekta koloristiskais risinājums piestāv atbilstošā krāsu sezonas tipa sievietei. Audumu kolekcijas dizaina projekts ir izstrādāts atbilstoši mūsdienu tendencēm un ir idejiski pamatots. Autore uzskata, ka šīs kolekcijas audumi ir veiksmīgi izmantojami konkrētu tēlu izveidē. Šāda veida projekts iepriekš nav ticis realizēts.

Tālāk

SD 553 DIĀNA POŠEVA

AUSTRUMLATVIJAS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLAS KORPORATĪVĀS IDENTITĀTES DIZAINS

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola ir jaunizveidota skola, ko dibinājusi Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija. Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas korporatīvās identitātes dizaina izstrādei izmantota ATV - skolas nosaukuma vārdu sākuma burtu kombinācija. Burtu abreviatūru konstrukcija ir atvasināta no ģeometriskām figūrām un veido bezgalības zīmes stilizāciju. Tās forma tiecas uz augšu. Bezgalības simbols saistīts ar nebeidzamu vēlmi augt un attīstīties. Logotipa galvenais teksta fonts ir Calibri un Calibri Bold, kuri ir visnotaļ veiksmīgi vizuālajā komunikācijā. ATV korporatīvās identitātes dizainam tika izmantotas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas logotipa krāsas - balta, zila, pelēka.

Tālāk