LDS BD 2016 Skolu konkursa darbu galerija

LD 499 Sofija Katerīna Jākobsone

Darba apgaismojuma statīvs „L55”

„L55” paredzēts cilvēkiem, kam ikdienā nepieciešams kvalitatīvs darba apgaismojums, piemēram, māksliniekiem, dizaineriem un amatniekiem. Statīvs lietojams kopā ar prožektoriem, kas stiprināmi ar vienu skrūvi, to iespējams novietot gan pie sienas, gan uz zemes, un tas ir viegli pārveidojams, jo veidots no četriem rotējošiem posmiem. Statīva forma ir pilnībā pakļauta funkcijai un veidota, iedvesmojoties no 20. gs. gaismas ķermeņu dizaina labākajiem paraugiem, kā arī ikdienā bieži lietotiem darba instrumentiem - saliekamām metāla kāpnēm un metramēra. „L55” izgatavots no nerūsējošā tērauda un alumīnija.

Tālāk

LD 452 Filips Pēteris Staņislavskis

,,Jor''

Salokāmais drēbju pakaramais “Jor” paredzēts personām, kurām rūp apģērba kvalitāte esot ceļā. Pakaramo iespējams ievietot portfeļos, nelielās somiņās un pat dziļās kabatās. Rodoties vajadzībai, to var atlocīt 2 dažādās pozīcijās un lietot kā - ierastu drēbju pakaramo uzkarinot savu žaketi, kleitu, vai kreklu, vainu - kā pakaramo somām, kurpēm, šallēm un citām apģērba sastāvdaļām, kuras nevar novietot uz parasta drēbju pakaramā. Izmantotā anodētā alumīnija dēļ “Jor” ir izturīgs, viegls un netīrumus atgrūdošs.

Tālāk

LD 448 Kristīne Sarkane

Gaismas objekts ,,Radījums''

RADĪJUMS.Gaismas objekts sastāv no moduļiem,kurus iespējams savienot un izkārtot pēc lietotāja vēlmēm. Moduļi savstarpēji savienojas 4 punktos. Tas satāv no astoņiem moduļiem, kuri ir ieslēdzami un izslēdzami(ar mikroslēdža palīdību) atsevišķi . Katrā modulī ir ievietots akumulators, kas nodrošina strāvas padevi arī, kad elementi ir atvienoti no rozetes. Elementus iespējams uzladēt pievienojot pie vada,kuru pieslēdz tīklā,lādējas arī esot savienoti vairāki kopā(viens caur otru).Katrā modulī ir ievietota maza krāsu mainoša diode,kas sniedz inoformāciju brīdī kad modulis lādējas,tā spīd zila, kad modulis ir jālādē un maina krāsu uz sarkanu,kad akumulators ir pilnība uzladēts.Pēc uzlādes un atvienošanas no tīkla katra moduļa akumulators darboja vismaz 5 stundas.

Tālāk