LDS BD 2016 Skolu konkursa darbu galerija

LD 510 Elza Bērziņa

Jauniešu apavi ‘’WHOOPER’’

Jauniešu apavi ‘’Whooper’’ ir unisex apavi, kuru vizuālais tēls ir veidots par iedvesmas avotu izmantojot ziemeļu gulbi. Putna pludlīnijas un spilgtais, laukumos dalītais knābis kalpo par iedvesmas avotu apavu dizainam kā arī tiešā veidā reflektējas logotipā un izvēlētajā nosaukumā. Vārds whooper no angļu valodas – ziemeļu gulbis. Apavi ir veidoti no nubuka ādas, zole ir veidota no segmentēta gumijas materiāla, kas nodrošina elastīgu zoles risinājumu.

Tālāk

LD 460 Vita Kapicka

Somu kolekcija ,,Līnija''

Somu kolekcija paradzēta studentei, kurai ikdienā ir nepieciešamība pārnēsāt daudz skolai vajadzīgās lietas un materiālus.Tas arī nosaka kvalifikācijas darba galveno ieceri – izveidot somu kura sastāv no divām pastāvīgām, atsevišķi lietojamām somām. Dabīgās ādas somas augšējo malu nepieciešamības gadījumā viegli var ielocīt uz iekšu, veidojot dažādus somu tilpumus un atšķirīgus dabīgās ādas un tekstilmateriāla laukumu dalījumu, kā arī rokturu garumus.Atlocītā mala noslēdz datorkabatu.Kolekcija kopumā ir kā viens vesels, viena soma papildina otru.


Materiāls:dabīga āda, tekstilamteriāls
Kolekcija sastāv no trīs vienāda izmēra dabīgās ādas un trīs vienāda izmēra tekstilmateriāla somām.

Tālāk

LD 445 Sallija Štāle

Somas riteņbraucējam

Darbs veidots studentiem, riteņbraucējiem, kas ikdienā pārvietojas ar velosipēdu, kā arī sev līdz pārvada datoru. Šie paradumi nosaka darba galveno ieceri- izveidot ērtas somas, kas piemērotas
ērtai riteņbraukšanai un drošai datora pārvadāšanai. Kolekcija sastāv no mugursomas, datora mapes, kas ir polsterēta un mitrumnecaurlaidīga, kā arī somiņas, sīkiem ikdienā nepieciešamajiem priekšmetiem, kas piestiprinās pie velosipēda stūres. Kvalifikācijas projekta stilistikai autori iedvesmoja jaunais “Erenpreisis” velosipēda modelis “Sparrow”.

Kolekcija sastāv : Mugursoma, datormape, velosipēda soma

Tālāk