Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

LDS BD 2016 darbu galerija

ID 525 Artūrs Martinsons, Zane Bergmane, Baiba Ripa

Konstantīna Pēkšēna vēsturiskajā īres nama interjera izstrāde

LaurZime-PRO-GB-2016       Gada balva apakškategorijā Dzīvojamā vide.

Žūrijas atzinums:

Pārliecinošs, veiksmīgs mūsdienīga un vēsturiskā interjera apvienojums. Profesionāla pieeja telpu pārplānojumā. Moderns interjers realizēts vēsturiskā vidē kā labs rekonstrukcijas paraugs. Projektam augsta estētiskā kvalitāte.

Interjera projekts, ietverot divu kāpņu telpu un visu dzīvokļu, tostarp, divu demo apartamentu pārplānošanu, balstīts uz vēsturisko vērtību saglabāšanu un papildināšanu atbilstoši šodienas prasībām. Kāpņu telpās no jauna radīta elementu un toņu daudzveidība, savukārt dzīvokļos saglabāts funkcionālais minimums. Pievēršot uzmanību detaļām, tika atjaunoti daudzveidīgie griestu dekori, līdzās dabiskā ozolkoka grīdām un cementa flīzēm, virtuves un sanmezglu palodzēs izmantots šīferis – materiāls, kas citē ēkas jumta segumu. Interjera tonālā gamma tapusi, balstoties uz latviski pelēko un atsaucoties uz kāpņu telpu sienu gleznojumiem. Abi paraugapartamenti ar nodomu radīti stilistiski atšķirīgi, demonstrējot iespēju topošajam iemītniekam savu dzīves telpu veidot atbilstoši gaumei un vajadzībām.

Izmērs/Platība:

3200,00 kv.m

Fotogrāfs:

Ansis Starks

Autora kontaktinformācija:

Autors(-i): Artūrs Martinsons, Zane Bergmane, Baiba Ripa
Autora e-pasts: arturs@xcelsior.lv
Autora uzņēmums: SIA Ekscelsiors, SIA Baiba Ripa
Autora mājaslapa: http://www.xcelsior.lv

Pasūtīt:

Client's name: SIA "Brīvības 46"