Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

LDS BD 2016 darbu galerija

VD 473 dizains: Ilze Kalnbērziņa Praz, tehniskais konsultants: Jevgenijs Sisojevs, projekta vadība: Zane Zajančkauska

Stendu dizains izstādei “Civilizācijas nospiedumi: grāmatu kultūra senajā Ķīnā”

LaurZime-PRO-GB-2016       Gada balva apakškategorijā Ilgtermiņa un īslaicīgie vides objekti.

Žūrijas atzinums:

Atturīgs, izsmalcināti pilnīgs ekspozīcijas risinājums. Dizains atbilst mūsdienīgām estētikas prasībām, lakonisma izstādes satura atspoguļošanā un reizē izceļ eksponātus.

Izstāde par grāmatu kultūru senajā Ķīnā. Izaicinājums: eksponāti - 52 grāmatu reprodukcijas, neviena oriģināla; liels skaits līdzīgu eksponātu ar saturu ķīniešu valodā. Risinājums: padarīt par piedzīvojumu pašu apskates procesu. Iedvesmojoties no ķīniešu mīklām un ķīniešu grāmatu tradicionālā iesējuma, mēs radījām metāla stendus ar kustināmām koka virsmām. Koka virsmās iestiprinātās grāmatas apmeklētājs var brīvi šķirstīt, savukārt virsmu slidinot, skatītājs atklāj eksponāta aprakstu.
Stendi tika veidoti īpaši LNB izstāžu zālei, ko arhitekts radījis caurredzamu un gaišu. Divas izstāžu zāles sienas ir stiklotas, viena ar skatu uz Daugavu, otra - uz LNB ātriju. Izstāžu stendi tika radīti kā caurredzamas un dinamiskas struktūras, kas brīvi izvietotas izstāžu zālē, izceļ telpas raksturu.

Izmērs/Platība:

stenda izmērs : 1.2m x 1.2m x 1m

Fotogrāfs:

Jevgenijs Sisojevs

Autora kontaktinformācija:

Autors(-i): dizains: Ilze Kalnbērziņa Praz, tehniskais konsultants: Jevgenijs Sisojevs, projekta vadība: Zane Zajančkauska
Autora e-pasts: ilze@kolektivs.lv
Autora uzņēmums: nav

Pasūtīt:

Client's name: Latvijas Nacionālā bibliotēka