LDS BD 2016 darbu galerija

LD 517 Ieva Libarte-Makstniece

Lampa "Gaismas riti"

Lampa Senāk cilvēka ikdienas dzīve bija atkarīga no gaismas ritējuma dabā, bet šodien varam pielāgot gaismu savam dzīves ritmam. Iedvesmojoties no debesu ķermeņiem un saules kustības grafiskā attēlojuma, divi mūsdienu interjerā neaizstājami elementi-spogulis un apgaismojums-apvienoti vienā objektā. Tam izvēlēti tādi ilgmūžīgi materiāli kā stikls, koks un tērauds, apgaismojumam izmantota LED lenta. Gan privātā, gan sabiedriskā telpā “Gaismas riti” radīs patīkamu un neparastu gaisotni.

Tālāk

LD 440 Davis Bočoks; Fricis Pirtnieks

Kājas protēzes kosmētiskais vairogs

Kosmētiskais vairogs kājas protēzei ir mūsdienīgs risinājums, lai personalizētu protēzes izskatu atbilstoši valkātāja dzīvesstilam un gaumei. Vairogs pilda aizsardzības funkciju protēzei to nosedzot un radot stilizētu kājas izskatu. Vairoga forma ir individuāli radīta un pielāgota, lai atbilstu valkātāja kājas izmēram un protēžu komponentēm, kas papildināts ar klienta izvēlētu rakstu pierādot to, ka arī miesīgas kājas neesamība nav iemesls slēpties no pasaules un iespējām, ko tā sniedz. Dizains izstrādāts digitālai bezatlikuma ražošanai, lai, iespējami taupot materiālu un laiku, izgatavotu augstas kvalitātes printējumu uz Latvijā ražota hobija klases 3D printera.

Tālāk

LD 417 Rasma Pušpure

to* Please

Savstarpēji maināmu un kombinējamu auskaru kolekcijas. Īpaša uzmanība vērsta uz sieviešu paradumu kolekcionēt, kā arī vēlmi līdzdarboties sev pietuvinātu lietu radīšanā. Autores galvenais mērķis, - aptvert dažādu interešu loku un ļaut sievietēm pašām līdzdarboties aksesuāru izveidē.
Domājot par dažādām tēmām, kas visvairāk interesē sievietes, autore secināja, ka liela daļa interesējas, piemēram, par astroloģiju vai nodarbojas ar rokdarbiem. Daudzas sievietes saista tēmas par garīgo izaugsmi, sevis pilnveidošanu un sievišķības izcelšanu. Šie fakti rosināja veidot projektu auskariem, kas ietvertu maksimāli dažādu tēmu un interešu atspoguļojumu autores interpretācijā.

Tālāk