LDS BD 2016 darbu galerija

VD 498 Iveta Heinacka, Laura Bistrakova

„Ghetto Burger” skatloga instalācija

„Ghetto burger” restorāns ir vieta, kur grēko sportisti! Restorāns atrodas vienā no Rīgas kādreizēji sociāli nelabvēlīgākajiem rajoniem – Grīziņkalnā. Šī vieta ir kļuvusi par sportiskāko rajonu Rīgā.
Uzdevums bija esošajai Ghetto filozofijai un jauniešu dumpīgai būtībai veidot atbilstošu un drosmīgu skatloga noformējumu, kurš piesaistītu garāmgājēju uzmanību. Diennakts tumšajā laikā skatloga apgaismojums papildina instalāciju ar gaismu spēli.
Instalāciju veido 180 elementu apjoms, tā vizuāli papildinot telpas neizmantoto zonu, kuri ar metāla konstrukcijas palīdzību ir stiprināta pie griestiem. Šie daudzie elementi sasaucās ar Ghetto konceptu piesaistīt arvien vairāk jauniešus aktīvam dzīves veidam.

Tālāk

VD 449 Laine Uzulēna

Bēbīšu bērnudārzs

Fasādes apgleznojums realizēts, lai pozitīvi attīstītu Ķengaraga apkaimes pilsētvidi, piešķirot estētiskās, ētiskās īpašības koptēlā. Ēka veidota kā pilsētas teritorijas dominante, kas organizē vidi un cilvēka orientēšanos tajā. Radīts fasāžu mākslinieciskais vizuālais tēls, kas optimistiski iedarbotos uz bērnu, jauniešu un arī pieaugušo apziņu.

Bērna attīstība līdz trīs gadu vecumam notiek ļoti pārsteidzoši strauji. Autors veidojis bērna māksliniecisko tēlu uzsverot dabīgo bērna attīstības procesu no dzimšanas līdz staigāšanai.

Fasāžu apgleznojums realizēts no 2014. gada 8. jūlija līdz 30. augustam.
Adrese: Maskavas 252, Rīga

Tālāk

VD 425 Aija Raiba

Ziemeļblāzma - Biznesa Augstskolas Turība ēku kompleksa fasādes krāsojuma risinājums.

BA Turība ēku kompleksam radīts jauns fasēdes krāsojuma risinājums Ziemeļblāzma.
Veidojot jauno fasādes veidolu, ēķu kopleksam izvēlēts vienots tumši pelēks pamattonis, bet četras ēku galasienas sedz stilizēts Ziemeļblāzmas zīmējums. Kopumā nokrāsoti 9 000 kvadrātmetri un ēku krāsainajās gala sienās, ietverti 90 dažādi krāsu toņi. Ziemeļblāzmas koncepcija, ko raksturo vairāki būtiski elementi: unikalitāte, enerģija, gaisma, krāsa un veiksme, kas lieliski atbilst augstskolas vīzijai, mērķiem un idejām. Projekta īstenošana no idejas līdz realizācijai dzīvē 2016. gada marts – 2016. gada jūlijs.

Tālāk