LDS Balva 2018 skolu konkursa galerija

LD 749 Keita Augstkalne

Telpaugu laistītājs

Telpaugu laistītājs ir paredzēts cilvēkiem, kuri neskatoties uz prombūtni vai aizņemtību vēlas parūpēties par saviem augiem. Augu laistītājs sastāv no statīva un divlitrīgiem ūdens maisiem, no kuriem iziet caurules, kas ar pašteci nodrošina auga augsnes konstantu mitrināšanu. Ūdens tecēšanas intensitāti var noregulēt uz ļoti zemu, nesatraucoties par to, ka augs var tikt pārlaistīts. Statīvam ir regulējams augstums. Materiāli: krāsots tērauds, polietilēns.

Tālāk

LD 744 Annemarija Ansone

Ielu stila apavi ,,Diennakts''

Ielu stila apavi ,,Diennakts’’ ir piemēroti gan ikdienas gaitām, gan saviesīgiem pasākumiem. Izveidoti apavi puisim un meitenei ar vienādu dizainu, bet atšķirīgi krāsās. Apavi izgatavoti no teļādas, Zole no mikropora gumijas. Izvēlētās krāsas – melnā, baltā un pelēkā.

Tālāk

LD 720 Paula Līva Lorence

Attīstošie priekšmeti bērniem ar autismu ,,Taktil''

Priekšmeti ir paredzēti kā materiāls, kuru izmanto terapeiti darbā ar bērniem, kuriem ir autisms. Stimulējot pirkstu darbību var panākt paaugstinātas koncentrēšanās spējas, smadzeņu darbības veicināšanu un stāvokļa uzlabošanos stresa situācijās. Šiem priekšmetiem ir dažādas sagatavotības pakāpes. Pirmajā ietilpst vienkāršas formas priekšmeti bez faktūras. Šie ir piemēroti bērniem, kuriem ir īpaši pastiprināts jūtīgums un kuriem ir grūti uztvert pieskārienu. Otrajā ietilpst priekšmeti, kuri ir domāti bērniem, kam jau ir attīstītāka taktilā darbība, tie ir ar izteiktāku faktūru un reljefu. Beidzamajā pakāpē ir priekšmeti, kuri ir ar ļoti izteiktu reljefu. Ar tiem var darboties- tos var saspiest, locīt, staipīt. Tie ir piemēroti uztraukuma mazināšanai, situācijās, kad sākas stress un panika

Tālāk