LDS Balva 2018 skolu konkursa galerija

ID 718 Aina Vilcāne

VALSTS PROBĀCIJAS DIENESTA BIROJA TELPAS UN PSIHOLOGA KABINETA INTERJERA DIZAINA RISINĀJUMS

Interjera projekts izstrādāts Valsts probācijas dienesta divām telpām – birojam un psihologa kabinetam. Objekta adrese ir Lāčplēša iela 41, Daugavpils.
Izstrādājot interjera projektu,tika izvirzīts uzdevums radīt modernu,mājīgu un funkcionālu telpu, kas veicina koncentrēšanos,sadarbību un komunicēšanu. Projekta ietvaros izstrādātas dažādas mēbeles.Daudzfunkcionālais skapis ir ergonomisks un ietver sevī seifus dokumentiem.Skapja plaukti nepieciešami dokumentācijas uzglabāšanai. Skapja fasāde tiks izmantota kā video projektora ekrāns probācijas programmu īstenošanas laikā.
Izmantojot krāsaino ierāmēto stiklu, telpa tika sadalīta vairākās darba zonās. Sienas gaišie krāsu toņi paaugstina komforta līmeni darba uzdevumu izpildē un veicina psiholoģisko komfortu.

Tālāk

ID 712 Jeļena Bogdanova

Minimālisma iezīmes "Sels Systems" biroja interjera risinājumā

Projektējamais objekts atrodas Rīgā. Uzņēmums nodrošina konsultācijas un citu pakalpojumu sniegšanu ugunsdrošības jomā. Projektējamās telpās atradīsies vadītāja kabinets, speciālistu darba zona, virtuves zona, sanitārais mezgls un uzgaidāmā zona. Koncepcijas pamatā – minimālisma stila iezīmju pielietojums interjerā. Galvenie interjera pamatprincipi – vienkāršas, saprotamas formas; funkcionālisms; grafiskums; stikla virsmas; mūsdienu tehnoloģijas; askētisks dizains. Ahromātisks interjers papildināts ar sarkaniem akcentiem, kas ir saistošā krāsa attiecīgās profesijas pārstāvjiem. Lai mazinātu trokšņu piesārņojumu, grīdai un griestiem pielietoti materiāli ar akustiskajām īpašībām, kā arī novietota galda starpsiena ar akustiskā filca pārklājumiem. Apgaismojums – LED, dimmējams.

Tālāk