LDS Balva 2018 darbu galerija

LD 799 Dāvids Gruznovs, Barbara Freiberga

Čirkainā

Čirkainā radās radošās spēles momentā un smieklu pavadīta. Tā nu viņa dodas pasaulē, radot smaidu un labas emocijas. Griestu lampa ar pītu finiera kupolu. Iespējamie izmantotie materiāli abažūra karkasam un pītajiem elementiem - kļava, alksnis, ķirsis, bērzs.

Tālāk

LD 699 Ieva Bišofa, Dace Zilvere

AURA Gaismas Burti

„AURA Gaismas Burti” ir naktslampa bērniem, kas kalpo arī kā mācību līdzeklis burtu apgūšanai. To var izmantot arī kā reprezentatīvu materiālu uzņēmumiem vai kā interjera elementu.
Tas ir bezvadu gaismeklis, kuru var uzlādēt tikpat vienkārši, kā mobilo telefonu. Lampas korpuss veidots no koka, bet gaismas burti no epoksīda sveķiem. Katrā burtā ir iestrādāta LED diode, kas izgaismo burtu brīdī, kad tas saskaras ar koka pamatni.
Koka pamatnei pieejami trīs dažādi izmēri (200mm, 300mm un 400mm), bet vārdus var veidot no visiem latviešu un angļu alfabēta burtiem.

Gaismeklis veidots tā, lai tas būtu drošs bērniem.

Tālāk

LD 679 Zelma Kačkāne

Funkcionāli aksesuāri – somu kolekcija “Anba”

Pūra lādē vēl ir saglabājušies dažādi ar rokdarbi vilnas izstrādājumi, kuri ir bagātīgi rotāti. Pielietojot apgūtās amatniecības prasmes un jauno tehnoloģiju iespējas radīti ilgtspējīgi dizaina priekšmeti. Izgatavotās somu kolekcijas konstrukcijas balstās uz vienkāršām ģeometriskām formām. Godinot vecmāmiņas prasmes un piemiņu, dekoratīvais somu raksts tika piemeklēts vecmāmiņas adītajos cimdos. Dažādu lielumu rokas somas, kuras iespējams pārveidot par mugursomām un sīklietu somiņas ar etnogrāfiskiem rakstiem.
Funkcionāli aksesuāri izgatavoti no lāzergrieztas dabīgās ādas.

Tālāk