LDS Balva 2018 darbu galerija

LD 680 "Design Elevator"

"FAMEcount"

“FAMEcount” ir interjera elements, kurš materializē sociālo tīklu datus. Mūsdienās dzīvi ir grūti iedomājama bez sociālo tīmekļu vietnēm - Facebook, Instagram u.c
“FAMEcount” iir moderns sociālo lapu sekotāju skaitītājs. Uz tā var redzēt izgaismotus ciparus, sociālo tīklu logo un Jūsu personalizēto logo. Tā galvenā funkcija ir mudināt klientus sekot Jūsu sociālo tīklu lapām. Viens skaitītājs sniedz iespēju vienlaicīgi pieslēgt vairāk kā četras sociālo tīmekļu lapas.
Lai “FAMEcount” darbotos ir nepieciešams interneta savienojums un elektrības pieslēguma vieta. Tas ir parocīgs arī izbraukumos, jo lai to uzlādētu var izmantot arī “power bank” (kuru izmanto telefona uzlādēšanai). To var novietot jebkurā Jums ērtā, pārredzamā vietā, lai pievērstu klientu uzmanību.

Tālāk

LD 678 "Design Elevator"

Lampu kolekcija "Radia"

Ar griestu lampu kolekcija “Radia”, patīkamas attiecības sākās no pirmās dienas. Līdzīgi kā puzle, arī lampas kupols ir saliekams no atsevišķiem elementiem, tās salikšana būs aktivitāte visai ģimenei. Lampa sniedz ieskatu, kā no vienkāršas divdimensiju koka plāksnes materiāla var izveidot trīsdeimensiju produktu.
Vārds “Radia” ir saistīts ar lampas formu. Lampa radās strādājot ar riņķa līniju un sadalot tās rādiusus.
Lampa “Radia” sniedz nemainīgu kvalitāti, gaismas un ēnas spēle sniegs jaunu pieredzi ikdienas.

Tālāk