LDS Balva 2018 darbu galerija

ID 703 Kristiana Kazarjana

Domina Shopping birojs Rīgā

Birojs veidots kreatīvai mūsdienīgi domājošai darbinieku komandai, kur katrs ir spilgta personība. Biroja telpas atrodas DOMINA Shopping telpās Ieriķu ielā 3, Rīgā. Telpu kopējā platība 219.03 m2
Dizaina koncepta pamatā bija radīt individuālas, estētikas un funkcionālas telpas. Interjerā izmantoti kvalitatīvi un videi draudzīgi apdares materiāli. Telpu noformējumā integrēts tirdzniecības centra vienojošais ornamentālais motīvs, kurš kā dekoratīvs elements atrodas sienu krāsojuma joslās. Tonālais risinājums telpās veidots košs un atraktīvs ar līniju ritma palīdzību.

Tālāk

ID 673 Māris Važa

SQUALIO biroja interjers

SQUALIO ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas jau 20 gadus Latvijā nodrošina programmatūras un mākoņpakalpojumu licenču tirdzniecību, konsultācijas un atbalstu, kā arī programmatūras inventarizācijas un audita pakalpojumus.
Interjera koncepcijas vadmotīvs ir saikne, kas vijas dažādos līmeņos – starp cilvēkiem, datoriem, globālo tīklu, cilvēka smadzeņu neironiem, kā arī starp valstīm un – lielākā mērogā – planētām, galaktikām un Visumu. Šī sasaiste tiek attēlota ar vienkāršiem un viegli uztveramiem grafiskajiem elementiem. Punkts kā vienība un līnija, kā saikne, kas veido kopumu – vienotu sistēmu, vienotu Visumu.
Interjers veidots gaišos, neitrālos toņos ar retiem krāsu akcentiem un melnām detaļām kā pretstatu gaišajam, kas balto padara vēl baltāku.

Tālāk