LDS Balva 2018 darbu galerija

ID 732 Rita Laudere, Kārlis Lauders

Dr.Gasiņa privātklīnika

Klīnika kā mājas - mierīga, silta un relaksējoša vide. Dabīgs ozolkoks, maigi krāsu akcenti un unikāli radīts grīdas segums. Skujiņas raksts, kas ietverts grīdas un sienas segumā, norāda virzienu un iedrošinājumu doties uz priekšu. Darba izaicinājums bija radīt maksimāli patīkamu vidi satrauktiem pacientiem. Trīs ārsta kabineti, virtuve un publiskā daļa. ozolkoks, tekstūras, 120m2, Tālivalža iela 2a. Galdieka darbi - Kampenuss Furniture.

Tālāk

ID 702 Kristiana Kazarjana

AR Sporta studija

Studijas pamatlicējs ir sportists, treneris Arnis Ritenieks. Atrodas Dēļu iela 4, Rīgā. Telpu kopējā platība 670.00m2. Sporta studijas sporta telpas iedalītas 4 zonās – nodarbību zāle, trenažieru, cīņu un dzīvesspēka zonas. Atsevišķa zona paredzēt atpūtai un kokteiļu bāram. Studijas telpās atrodas frizētava, solārijs un sauna. Studijas interjers veidots uz asociatīvā principa - “mājas sporta zāle”, kur viss plānojums ir veidots funkcionāls un ērti lietojams. Dizaina koncepta pamatā bija radīt komfortablas un estētiskas nodarbību telpas izmantojot videi un cilvēkam draudzīgus materiālus.

Tālāk

ID 697 Dzintra Kokina

,Drabešu Jaunā pamatskola, Drabešu pagasta, Amatas novadas

Tipveida skolas renovācija, pēc iespējas mainot tradicionālās internātskolas iespaidu.
Jaunas, elitāras pamatskolas izveide. Pēc iespējas interjeru sapludināt ar esošo ainavu.
Ar dabas toņu izvēli un grīdas zonējumu panākt telpas plašuma sajūtu. Dekoratīvu detaļu izveidei tiek izmantots finiera saplāksnis ar lāzertehnikā veidotiem koka siluetiem. Telpu akcentiem tiek izmantotas videi draudzīgas ādas krāsainas sēdmēbeles. Interjera izstrādes mērķis - radīt pievilcīgu mājvietu skolēniem, skolotājiem un vietējās kopienas iedzīvotājiem.

Tālāk

ID 681 Anda Andžāne, piedaloties Ilzei Desainei

PUSDIENU RESTORĀNS "RIDS"

Pusdienu restorāns RIDS atrodas arhitekta M.Gerkāna projektētajā bankas ēkā. Izstrādājot interjeru ņemti vērā fasādes un pasūtītāja Logo krāsu toņi(sarkans,dzeltens,oranžs),saspēlē ar balto un pelēko. Apvienots bankas oficiālais stils ar mājīgumu,ko akcentē riekstkoka finierējums mēbelēs. Īpaši izgatavots centrālais dekors ar augu motīvu.Tie turpinās ergonomiski izvietotajās „ēdienu salās”,kas regulē viesu plūsmu.Izmantoti augstvērtīgi interjera iekārtas elementi:gaismas ķermeņos,augu kastēs un plauktos ar putnu un augu motīviem. Plānojums sadalīts vairākās zonās - pusdienām,atpūtai ar dīvāniem,apaļo un bāra galdu zonās. Uzstādīti Latvijā pirmie multifunkcionāli sensorie paneļi norēķinu veikšanai.Tehnoloģiju un unikālo dizaina priekšmetu apvienojums piešķir interjeram statusu un ilgmūžību.

Tālāk