GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

FD 285 Iveta Pērkone

Zemes krāsas

Ne viss brīnumainais ir pamanāms ikdienā. Kādā mirklī, paceļot smilšu graudiņu, ieraugām tā mirdzošās krāsas un daudzveidīgās formas. Uzarts lauks tuvplānā ar zemes zīmējumiem – dabas un cilvēka kopīgi radīts gleznojums. Šī simbioze atklāj brīnumainu faktūru un krāsu spēli, kas lielākā formātā var kļūt par mazo arhitektonisko formu brīva plānojuma interjerā.

Vizuālais objekts realizēts uz telpiska rāmja bez apmalēm, lai veidotu reljefu virsmu kopā ar sienu kā fonu, un kā mūsdienīgs un vienlaikus latvisks interjera elements iecerēts lielākiem viesnīcu vai konferenču centru ātrijiem.

Tālāk

FD 241 Valts Kleins

LTV 60

par godu savai 60 gadu pastāvēšanas jubilejai.Kalendāra 12 sižetiem tika izvēlēti 12 ievērojamākie Latvijas TV žurnālisti.Darba koncepcija izveidota,pamatojoties uz metaforisku ideju par personības lomu televīzijas žurnālistikā,integrējot katru no fotovaroņiem vidē,kas asociatīvi saistīta ar viņu darba specifiku un atpazīstamību sabiedrībā.Tika izgatavoti lielformāta burti,kas simbolizē cilvēku''ar Lielo burtu''.

Tālāk