GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

GD 408 Ieva Riekstiņa, Aija Bigača

Rīgas Tehniskās universitātes gadagrāmata

Pirmās Gadagrāmatas dizains vecākajai augstākā līmeņa mācību iestādei Latvijā – Rīgas Tehniskajai universitātei. Ietērpta ekskluzīvā tumša toņa frakā ar ģeometriskiem lakas rakstiem. Tehniski zaļais lapās mijas ar tīriem, baltiem laukumiem – kā pati RTU, kur stipras tradīcijas līdzdzīvo blakus attīstībai un atvērtībai.

Tālāk

GD 299 Dmitrijs Pavlovs

TEDxRiga

Šogad ideju konference TEDxRiga centrālā tēma ir „The Power of Small” – jo ikviens no mums var radīt nozīmīgas pārmaiņas un darīt lielas lietas jeb, kā tautā saka, „mazs cinītis gāž lielu vezumu”. Vizuāli šī koncepta būtība atklājas mazās detaļās un pieticīgā vienkāršībā. Mēs ļaujam tikt pie vārda niecīgai skrūvītei, pogai vai adatai ar diegu – neredzamiem ikdienas varoņiem, kas pelnījuši mūsu uzmanību, tāpēc nu ir ierāmēti kā varoņi pie slavas sienas.

Tālāk

GD 257 Aina Cabule

KALENDĀRU KOMPLEKTS "ETNOGRĀFISKIE RAKSTI"

Izstrādājuma pamatideja: Kalendāru komplektam "Etnogrāfiskie raksti" ir praktiska, funkcionāla un dekoratīva nozīme. Kalendāru grafiskā dizaina izstrādes pamatā ir minimālisma stils, kurā tiek apspēlētas latvju rakstu simboliskās zīmes. Etnogrāfiskie raksti tiek kārtoti četrās ģeometriskās figūrās: trīsstūris, taisnstūris, aplis un rombs, atveidojot četru gadalaiku atšķirību. Trīsstūris asociējas ar ziemu, taisnstūris ar pavasari, aplis ar vasaru, rombs ar rudeni, ģeometriskā formā izveidots katram gada mēnesim piederošs etnogrāfisks raksts.

Tālāk