GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

MD 340 Ieva Petkune

ZVAIGŽŅU SEGA

Interaktīva sega bērniem-tā sāk spīdēt ar mobilās lietotnes starpniecību, kurā ir ietverti 10 dzejoļi par 10 zvaigznāju nosaukumiem. Bērns izvēlas zvaigznāju, iededz zvaigznes un atver tās. Sega iemieg kopā ar bērnu,lēnām izdziestot 30 min. laikā.Segā ir 3mm diodes un ar bluetooth tā ir savienota ar mobilo lietotni.
Tā pieder emocionāli noturīgam dizainam,kas pēta ideju par daudz ciešāku saikni starp cilvēkiem un lietām.
Var kalpot par gultas pārklāju,var tikt noklāta uz grīdas,bet galvenais uzdevums ir sargāt mazo gulētāju miegā.
www.ieva-p.com/video/

Tālāk

MD 262 Baiba Rulle

GARDEN kolekcija

Kolekciju GARDEN veido lampas,galdauti,galda salvetes,dekoratīvi galda tīklojumi,kā galveno materiālu izmantojot linu,radīti iedvesmojoties no dažādiem ziediem.Lampu forma un lina faktūra rada mājīguma atmosfēru gan minimālisma,gan klasiska stila interjeros.Gaismas un lina auduma kombinācija rada viegluma un caurspīdīguma efektu,uzmirdzot dažādās gaismas spēlēs interjerā.Lampu formu veido metāla karkass,kas apvilkts ar lina auduma kleitu.Tās pieejamas baltā,bēša un pelēkā lina tonī.Vairāk info:facebook/garden

Tālāk

MD 186 Ilze Ruģele

Puķītes

Saglabājot esošo dabīgās aitu vilnas bērnu segas kvalitāti, izveidota jauna inovatīva četru audu slāņu pinumu sistēma, kas dod iespēju veidot žakarda zīmējumus no četru audu krāsu salikuma vienlaicīgi. Iegūstot krāsainākus, košākus zīmējumus neizmantojot joslu kompozīciju, kur maina audos divas esošās krāsas joslās.
Izmantojot piem. dzeltens, oranžs, rozā, sarkans- zīmējuma laukuma krāsas toni nosaka ne tikai virsējais slānis ar garāku audu pārstaipu, bet iespaido arī nākošā slāņa audu diega krāsas salikums piem.- dzeltens+oranžs, dzeltens+rozā utt Tā iegūstot 12atšķirīgus toņus.

Tālāk

MD 180 Ingūna Levša

Mežs

Tekstila darbs “Mežs” ir austs vienkārtņa tehnikā ar pārstaipiem no augstvērtīgas vilnas dzijas. Kā zināms, vilna labi absorbē trokšņus, līdz ar to šis lielizmēra tekstildarbs pie sienas veic skaņas un trokšņu absorbācijas funkciju. Tas var tikt karināts birojos un to tranzītzonās vai uzgaidāmajās telpās, kur mēdz būt patukši un garlaicīgi, tādējādi radot tīkamu gaismas pielieta meža atmosfēru. Darba pamatā ir meža fotogrāfija, kas ar Photoshop un NedGraphics programmu palīdzību pārvērsta mūsdienīgā impresionisma interpretācijā. Gobelēns “Mežs” ir austs uz industriālajām stellēm Norvēģijā.

Tālāk