GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

MD 379 Lita Bērziņa

Peldkostīms ''LīGO"

Pieņemot dabas kliedzošo aicinājumu Saulgriežu laikā būt tai tuvākam, izmantojot lina, merīnvilnas un elastāna šķiedru sajaukumu, tika radīts krāsās un materiālā maksimāli dabīgs, adīts peldkostīms. Modeļa dizainā nav aizmirsts arī par sievišķības akcentēšanu. Adījums patīkami apskauj un koriģē ķermeņa formas. Ar rokām savienotās sānu vīles nodrošina kustību komfortu. Saules un ūdens peldes "LīGO" peldkostīmā iegūs citu raksturu. Kombinējot ar biksēm vai svārkiem, to var lietot kā bodiju.

Tālāk

MD 332 Agnese Bule, Baiba Cihovska

LATVIEŠU SAPŅA MANDALAS

Kolekcija „Latviešu sapņu mandalas” ir „Latviešu sapņa” izstrādātā dažādām vidēm un materiāliem piemērojamā grafiskā dizaina zīmju sērija. Šoreiz tā ir uzripojusi uz modes mākslinieces Baibas Cihovskas darinātajiem tērpiem. Tērpi ir piemēroti jebkurai valkātājai dažādās dzīves situācijās. Ir iespēja valkāt „Latviešu sapni” gan pie sirds, gan pie kājas. Tērpi darināti no trikotāžas, zīda, lina lietusmēteļu auduma un vaskadrānas. Apdruka veikta sietspiedes tehnikā.

Tālāk

MD 317 Monta Zemīte un Agnese Eglīte

Industriālais bērzs

Gada balva dizainā izstādei izvirzām vienu izstrādājumu no kolekcijas, kurš ir īpašs, jo tajā ir gan šūts, gan adīts un tas ir izskatās dabisks un elegants vienlaicīgi, nedaudz radot arī ilūziju no vēstures lapām. Visa kolekcija veidota iedvesmojoties no mūsu skaistā bērza sadzīves ar pilsētu. Salīdzinot to ar sieviešu ikdienas dzīvi lielpilsētā. Kolekcijas radītie tērpi ļaus brīvi pavadīt ikdienas gaitas atrodoties darbā, ejot uz kādu vakara pasākumu, romantisku pastaigu vai jeb ko citu, kas aizņem steidzīgo ikdienu, visām sievietēm, dzīvojot pilsētā un ļaujot izskatīties dabiski un eleganti.

Tālāk

MD 284 Anna Marija Keomegi

INTUĪCIJA

Starpezonas rudens/ziema 2015 kolekciju “Intuīcija” veido piecu tērpu grupa sievietēm.
Kolekcijas koncepts ietver sajūtas, kas attīstās izvēloties jaunu apģērbu, un paļaujoties uz intuīciju nevis meklējot brendus. Valkātājam svarīgāks kļūs apģērbs nevis tā veidotājs.

Tālāk

MD 193 Agnese Pundiņa

FLASHION wear

FLASHION wear ir funkcionāli apģērbi ar iestrādātiem atstarojošiem elementiem, kuri nav pamanāmi dienas apgaismojumā.
FLASHION wear apģērbu zīmola pirmajā sērijā tiek piedāvāta atstarojošā veste, kuru ir transformējama un nēsājama 6 dažādos veidos, un apmetnis, kas ir mazs, viegli lietojams un ieliekams somiņā, lai vienmēr būtu līdzi.
Atstarojošo apģērbu sērija tika radīta, lai uzlabotu drošību ceļu satiksmē un nodrošinātu to dalībnieku - gājēju vēlmi un nepieciešamību valkāt estētiskus un funkcionālus atstarojošos elementus.

Tālāk