GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

RD 405 Mareks Melecis

Dzeramglāžu turētājs iepirkumu ratiem

Pārenēsājamais krūzītes turētājs ir izgatavots no gofrētā kartona, kuru var viegli piestiprināt pie iepirkumu ratiņiem un vēlāk, pēc izmantošanas, salocīt un ielikt somā vai kabatā nākamajai izmantošanas reizei.
Krūzītes turētājam ir divi izgriezumi, ar kuru palīdzību to var piestiprināt pie iepirkumu ratiņiem. Kā arī tam ir divi papildus iegriezumi sānos, kurus ielokot uz iekšu var izmantot, lai noturētu mazākus dzērienus. Krūzīšu turētājs var tikt izmantots iepirkumu ratiem un lielākai daļai lidostu bagāžas ratiem.

Tālāk

RD 311 Elīna Kulda

„1915” - MULTIFUNKCIONĀLA MĒBEĻU GRUPA”

«1915» - projekts, veltīts izcilā supremātisma meistara Kazimira Maļeviča leģendārā darba 100 - gadei.
«1915» - tā ir multifunkcionāla mēbeļu kompozīcija, kura ļauj lietotājam, ietaupot vietu telpā un finansiālos līdzekļus, iegūt uzreiz 4 mēbeļu priekšmetus vienā.
Iespējamie izmantošanas varianti: galds un divi krēsli atpūtai un sarunām (pasēdēšanai), galds un viens krēsls kā skolas sols skolniekam, "make up" galdiņš, televizora galdiņš, kumode u.t.t.
Dotās mēbeles vienādi labi iederēsies gan askētiskajā studentu miteklī, gan mājīgajā jaunlaulāto ligzdiņā, gan vecpuiša "migā".

Tālāk

RD 290 Aiga Blāķe

MĒNESSĒNE

Darba uzdevums radīt kvalifikācijas darbu RDMV stikla dizainu izstrādājumu programmas ietvaros.Tādēļ, iedvesmojoties gan no stikla tīrības un Latvijas dabas formām,gan skolas tēmas – eko viesnīca –,esmu izvēlējusies veidot dizaina priekšmetus – ekoloģiski tīru dabā augušu un zemnieku audzētu labumu ievietošanai.Nosaukums “Mēnessēne” raksturo trauku grupas izskatu un iedvesmas avotu – sēņu cepurītes –, pēc kuru parauga veidota trauku faktūra.Trauki veidoti no bezkrāsaina caurspīdīga stikla, dekoratīvai un praktiskai lietošanai.Stikla masa tika iepūsta pašu rokām gatavotās ģipša formās.

Tālāk

RD 289 Inta Berga

Intaslights

Kolekcija sastāv no dažāda lieluma skulpturāliem objektiem. Objekti dod spēcīgus, daudzveidīgus gaismas efektus krāšņi atgādinot zvaigžņotas debesis, pāva asti, krāsainus ziedus... radot interjērā eksotisku un romantisku noskaņu. Materiāli: koks un stikla škiedra (formas), dažādu struktūru audumi- sākot no smalkām mežģīnēm un beidzot ar raupju džutu, lina diegu pīnes, stikls (galdiņu virsmas).

Tālāk

RD 238 Laura Krūmiņa

Koka tekstila produktu kolekcija “Concept”

Produkti reprezentē koka īpašības, kas integrētas trīs dimensionālās formās kombinācijā ar elastīgiem materiāliem. Pamatideja apvienojas kontekstā radīt unikālu materiālu un produktus, kas ir patīkami dažādām cilvēku maņām, ne tikai redzei, bet arī taustei. Produktu virsmu radīšanas procesā izmantota lāzergriešanas tehnoloģija. Tie atspoguļo dažādu taustāmu materiālu kombinācijas kā ādu, linu un koku. Produkti ir radīti no naturāliem komponentiem un piedāvā inovatīvu risinājumu. Šajā unikālajā savienojumā ir izcelti estētiskie koka struktūras aspekti, bagātinot produkta emocionālo vērtību.

Tālāk

RD 174 Rolands Landsbergs

Boxetti/MO

BOXETTI / MO ir baudāma kā mākslas darbs.
Pirmo reizi tā prezentēta Londonā iztādē „100% design 2014”.
Kolekcijā ir izmantoti īpaši projektēti mehāniski un elektroniski risinājumi un augstas kvalitātes apdares materiāli - koks, dabīgā āda, nerūsējošais tērauds.
Vienvietīgs krēsls ir ērta sēdvieta ar grāmatu glabātuvi vai minibāru un gaismekli.
Žurnālgaldu iespējams atvērt, atklājot ietilpīgu novietni minibāram vai avīzēm.
TV stends. Izmantojot Boxetti pulti, kurā iestrādāts kapacitatīvais sensors, dekoratīvie paneļi transformējas un paver skatam stendā integrēto 55'' TV ekrānu.

Tālāk