GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

VD 410 Valdis Celms - saturiskā koncepcija, teksti un zīmes, Jurģis Krāsons - saturiskā koncepcija, vizuālā telpiskā koncepcija un iekārtojums, Toms Skābardis - saturiskā koncepcija, audiovizuālā koncepcija, Linda Rubena - tautas lietišķās mākslas eksperte

Izstāde "Latviskās dvēseles raksti"

Izstādes statiskā struktūra veidota pēc latviešu tradicionālās laiktelpas uztveres modeļa principa, centrā liekot sakrālo asi – 3D ugunskura objektu un senā teicēja izdziedāto vēstījumu. Gan telpiski, gan audiovizuāli ap šo izstādes asi kārtojas latviskās izpratnes laika, telpas un patības skaidrojums. Telpas risinājums - režģis – simbolisks latviskās pasaules uztveres modelis, uzsver satura un telpiskā izkārtojuma vienotību, tērpu grupu un objektu izvietojuma ritmu. Izstāde eksponēta Minhenē, Luksemburgā un Rīgā.

Tālāk

VD 273 Oskars Lubiņš, Andris Lubiņš, Dana Prince

Pārvietojams tirdzniecības stends

Tirdzniecības stenda seškantīgās formas pamatuzdevums ir izcelt tajā izvietotos produktus. Konstrukcija veidota no U veida tērauda profiliem, kuros var ievietot plastikāta vai cita materiāla plāksnes. Pateicoties tām sienu noformējums ir ērti nomaināms. Metāla konstrukcija pārklāta ar struktūrpolimērkrāsu. Stends ir ērti samontējams ar skrūves stiprinājumiem. Kompakts saliktā veidā, viegli transportējams un ērts glabāšanā. Stendu var palielināt platumā un dziļumā. Tas veidots kā tirdzniecības stends vai kiosks, bet tikpat labi der kā dārza nojume, lapene, grila namiņš, paviljons vai tents.

Tālāk