GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

ID 400 Alīna Dukāte

Noslēpumi slēpjās detaļās

Apartamenti jaunajam pārim Rīgā. Projekta sākotnējais un pamata uzdevums – sienu pārplānošana, lai izmainītu funkcionālo platību. Koncepcijas pamatā – dabīgo materiālu lietojums. Par pamatu tika ņemti Skandināvu stila un minimālisma elementi. Interjers atspoguļo saimnieku dzīvi: jaunie cilvēki bieži ceļo, tādēļ stilistiski ir izveidota mierīga atmosfēra, lai atgriežoties mājās, justies mierīgi un iegūtu jaunu enerğiju. Interjers ir arī paspilgtināts ar košiem akcentiem, neļaujot jauniem cilvēkiem ilgi garlaikoties.

Projekts pabeigts 2014. gada decembrī.
Būvnieks: BV Būve

Tālāk

ID 398 Larisa Pomeščikova

B85

Koka arhitektūras nams Jūrmalā.Galvenās interjera vadlīnijas-à la jūgenda noskaņa, kuras radīšanai izmantoti šim stilam raksturīgie ornamenti, toņi,tēli, dekori, vitrāžas, arkas, ornamentālais parkets, dēļu grīdas, keramika un stikls u.c. apadares materiāli.Radītais interjers-sava veidā variācija par modernisma tematiku.

Tālāk

ID 392 Ausma Ķibilde

Jaunā Teika

Te tu guli, audz, iedvesmojies, esi ar savējiem. Te tu bagātinies, pilnveidojies, gatavojies jaunai dienai. Tavu namu mēs esam uzcēluši vietā, kur izsenis darbojušies radoši, bezbailīgi, atvērti prāti. Te visapkārt dzimušas inovācijas, jaunais, svaigais – šī ir viena no iedvesmas bagātākajām vietām Rīgā.
Te ir vieta, kur rodies tu – dinamisks, gudrs pilsētnieks, kas tur roku uz pulsa, rada – strādā, dzīvo, priecājas, nenošķirot neko. Jaunā Teika ir par tevi. Cilvēku ar gribu, sapņiem, prātu, talantiem. Tu te dzīvo, tu radi.

Tālāk

ID 345 Natālija Mitina

Privatmājas interjera dizains Jūrmalā

Projekts paredz 4 cilvēku ģimenes privātmājas izstrādāšanu. Visas nepieciešamas zonas un telpas jau bija paredzētas arhitektūras projektā. Interjera dizaina projekta ietvaros tika nebūtiski izmainīti dažu telpu gabarīta izmēri un konfigurācijas. 1. stāvā atrodas kopējas lietošanas telpas – priekšnams, virtuve, viesistaba, ēdamzāle, kā arī kabinets un viesu sanitārmezgls. 2. stāvā izvietotas 2 bērnu istabas, viesu guļamistaba, vannas istaba, kuras iziet centrālā hallē.

Tālāk

ID 256 Anita Grase

Dzīvoklis pie Bukultu kanāla

Dzīvoklis divos stāvos pie Bukultu kanāla veidots gaišos toņos, viegli romantisks un pārdomāti funkcionāls, lai abām dzīvokļa saimniecēm būtu saskanīga, komfortabla un estētiska mājvieta. Emocionāli telpās jāsadzīvo atšķirīgiem temperamentiem, dažādām dzīves filozofijām. Košās krāsas un formu plastika līdzsvarota ar tonāli izturētu sievišķīgu eleganci. Dzīvokļa plānojums veidots sabalansēts, izmantojot pat komunikāciju šahtas, lai izvietotu saimniecībai nepieciešamās ierīces un iekārtas. Viesistabas atvērtais plānojums optiski nodalīts no kāpņu telpas un virtuves, paslēpjot tās aiz TV sienas.

Tālāk

ID 248 Reinis Liepiņš, Ilze Liepiņa, Ainārs Plankājs, Roberts Valdmanis, Liene Adumāne, Sintija Jonikāne

Studijas dzīvokļa interjers Rīgā

Studio tipa dzīvoklis atrodas Elizabetes Parka Nama jumta stāvā. Dzīvokļa telpisko struktūru veido divlīmeņu atvērums, kas savieno 1. līmenī izvietoto studiju – darba telpu ar 2. līmenī izvietoto jumta terasi. Atklātas kāpnes integrētas vienotā kompozīcijā ar apjomīgu bibliotēkas sienu. Individuāla dizaina sarkanais kamīns kalpo par akcentu vienotās tonalitātes telpā.

Tālāk

ID 209 Agnes Rudzīte, piedaloties Marijai Rudakovai

Apartamenti Legend kvartālā Jūrmalā

Šī ir atpūtas residence ģimenei, kura dzīvo ārpus Latvijas. Tāpēc es arī gribēju interjerā "koncentrēt" Jūrmalas sajūtu. Lai panākt šo efektu, es izmantoju krāsu paleti un materiālus, kas atgādina mūsu ainavu pie jūras, kā arī stilistiski iedvesmojos no slavenām Jūrmalas sanatorijam. Gribējās ievest kādus elementus, kuri bija raksturīgi 70-80. gadu estētikai, tāpēc arī stikla māksla pie sienas un koka panelējums.

Tālāk

ID 177 Darja Tjagnirjadko

Dzīvoklis Alises ielā

Divistabu dzīvokļa kopējā platība ir 32 kvadrātmetri. Dzīvoklis ir pilnvērtīgi un funkcionāli iekārtots un ļoti ērts. Tajā iekārtota virtuve ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, guļamistaba ar gultu un lielu iebūvēto skapi, viesistaba ar televizoru un dīvānu (to iespējams izmantot kā papildu guļamvietu), gaitenis, plaša vannas istaba ar dušas kabīni un veļas mazgājamo mašīnu. Interjerā izmantotas telpas agrākās īpatnības – nesošās sienas ķieģeļu mūris un antikvārās mēbeles.

Tālāk