GBD 2015 Iesniegto darbu galerija

ID 406 Interjera arhitektūras birojs Annvil.lv

Bārs - i`BAR

i`BAR interjera koncepts izriet no Apple zīmola sākotnējā logo, kurā attēlots zem ābeles sēdošs Izaks Ņūtons, kuram uz galvas krīt ābols. Ābols kļuva par iemeslu gravitācijas teorijas atklāšanai. Bet i`BAR interjerā gravitācijas teorija apgriezta reversā jeb bezsvara stāvoklī un kļūst par centrālo konceptu, kas manipulē ar vizuālo uztveri par ierasto lietu kārtību. Konstrukcijas, mēbeles un dizaina risinājumi rada vizuālu imitāciju, ka priekšmeti nav saskarē ar citiem objektiem.

Tālāk

ID 403 Evija Ķirsone -Slavinska

"Ķirsons" veikals - kafejnīca

Projekts izstrādāts pamatojoties uz A/S "LIDO" pasūtījumu.
Objekts atrodas tirdzniecības centra "GALLERIJA RĪGA" 1.stāvā un ir realizēts 26.06.2015
Objekta kopējā platība 60,90m2
Interjers ir veidots ņemot verā divus galvenos nosacījumus.
Respektējot "LIDO" izstrādato tehnoloģisko plānojumu, kas atbilst biznesa modelim - veikals.
Ņemot verā "LIDO" klienta asociācijas - interjers, kas veidots no dabīgiem materiāliem: pilnkoka panelējums, ar kokgriezumiem.
Interjerā izmantots,šobrīd aktuālais, vecā un jaunā kontrasts.

Tālāk

ID 402 Artūrs Martinsons, Annija Straume

Fabrikas restorāns

Rekonstrukcijas mērķis bija uzlabot un atjaunot restorāna telpas funkcionālo un konceptuālo risinājumu, saglabājot sākotnējā interjera iezīmes un atspoguļojot Ģipša fabrikas klātbūtni. Atveramās vitrīnas restorāna centrālajā zonā padara telpu plašāku un mijiedarbojas ar Ķīpsalas vidi. Dizaina mēbeļu elegance mijas ar monohromo tonalitāti un kontrastē ar robustiem interjera elementiem. Restorāna interjeru papildina īpaši piemeklēti materiāli un individuāli izgatavotas detaļas un mēbeles. Vitrīnu projekts - Mārtiņš Pīlēns, metāla izstrādājumi - „12.novembris”, sienu gleznojumi – Ieva Ekmane.

Tālāk

ID 366 Madara Līviņa Aišpure

Gemoss kafijas studija

Interjera projekts tika radīts firmas Gemoss jaunās Kafijas studijas mītnei, kas izvietota 2 stāvu ēkā, uzsvaru liekot uz 1. stāva zonēto telpu, kas paredzēta izcilas kafijas cienītājiem. Krāsu gamma un interjera priekšmeti veido omulīgu mājas gaisotni prezentācijām un baristu apmācībai. Mēbeles izgatavotas no veco un jauno priekšmetu apvienojuma, iedvesmojoties no kafijas dzimtenes piesātinātajām krāsām, rakstiem un materiāliem. 2 stāvā izvietotajai biroja un atpūtas telpai piemērots racionāls un askētisks interjera stils.

Tālāk

ID 342 Katrīna Stirna un Santa Meikulāne

Gastronome restorāns un sea-food bārs

RESTAURANT, SEAFOOD BAR - rekonstrukcijas mērķis bija paplašinot telpas arī iegūt savdabīgi mūsdienīgu veidolu, saglabājot vēsturisku dekoratīvo kontekstu. Strādājot pie koncepcijas izkristalizējās ideja – tā kā galvenais šajā objektā ir delikateses, tad Seafood restorānā izmantota Vidusjūrai atbilstoša krāsu gamma - Vidusjūras stilistikas raksti uz grīdām un stilizēti reljefi raksti mēbeļu tekstīlijās līdzsvarojas ar mierīgām gaiša ozolkoka detaļām, individuāli izstrādātam sienas paneļiem, nodalošam starpsienām, mēbelēm un iespaidīga izmēra spoguļiem


Tālāk

ID 338 Santa Meikulāne

NELLEULLA

Interjera ideja veidojusies balstoties uz šokolādes zīmola NelleUlla konceptu “chocolate from the forest”, Šīm “šokolādes dārglietām” tapis atbilstošs fons - šokolādes dārglietu veikaliņš, kas vienlaicīgi ir aicinoši mājīgs - chocolate boutique. Kopējā interjera koncepcija ir moderna, un mājīga telpa, kurā pats galvenais akcents ir produkts, visas pārējās interjera detaļas ir perfekts dabisks fons šim produktam un norāda uz šokolādes mazliet “mežonīgo izcelsmi” Mūsu šokolādes trifeles ir izkārtotas vitrīnās tikpat akurāti kā Šveices pulksteņi vai briljanti.

Tālāk

ID 335 Reinis Liepiņš, Berta Lerhe

Restorāna telpu rekonstrukcija

Restorāna telpas izvietotas 20.gs. sākumā celtas jūgendstila ēkas 1.stāvā, 2. stāvā un pagrabstāvā.
2. stāva zāles koncepciju veido Eižena Laubes projektētas dzīvojamās ēkas estētikas un Sikhu kultūras mūsdienīga (bez pseidoetnogrāfijas elementiem) interpretācijas sintēze. Savukārt, 1. stāva zāle ir bijušā restorāna interjera (autors - arī “Sudraba arhitektūra”) rekonstrukcija.

Tālāk

ID 260 Anda Andžāne, Ēriks Karlsons, piedaloties Ilzei Desainei, Jānim Kaimiņam

"INIZIO"

Restorāns "INIZIO" atrodas Berlīnes centrā, ekskluzīvu viesnīcu rajonā.
Tulkojumā no itāļu valodas INIZIO nozīmē
- laiks, sākums. Interjera dizains veidots pamatojoties uz kontrastējošu
toņu un industriālai videi raksturīgo robustumu, kurā dominē
augstvērtīgi un kvalitatīvi apdares materiāli, garantējot ilgmūžību.
Interjerā izmantotie objekti ir izcilu dizaineru radīti meistardarbi,
kas piešķir restorānam atpazīstamību un statusu. Kopējā platība-209.9 m2

Tālāk

ID 254 "Lauders Architecture" Rita Laudere, Kārlis Lauders

Interjers zobārstniecībai Ģertrūdes ielā 59A

Oriģinālie 19. gs. ķieģeļi tika no jauna izmantoti ēkas fasādes apdarē, kas ar smalki niansētām māla nokrāsām, jauno ēku harmoniski iekļauj apkārtējā vidē. Interjers veidots mājīgi gaišos toņos, mēbelēm pārsvarā izmantojot siltu ozolkoku. Ieejas vestibila galvenā mēbele ir lete, kas apvienota ar kāpnēm uz otro stāvu, veidojot divstāvu telpu - ātriju, caur kuru gaisma papildus no otrā stāva izgaismo arī pirmā stāva vestibilu. Pateicoties ātrijam, mazās telpas iegūst plašumu. Ārsta kabinetos daļa telpas tiek veidotas kā liela nodaloša mēbele, kur koncentrējas viss zobārstam nepieciešamais.

Tālāk

ID 208 Miks Bērziņš

Freddie Mercury

FREDDIE MERCURY veikala telpu interjera un gaismu projekts
Telpas sajūta ir grūti definējama un vizualizējama, to rada paši cilvēki. Ar savu klātbūtni, notikumiem. Telpa veidota kā balts audekls, labvēlīga augsne notikumiem un stāstiem.

Tālāk

ID 181 Dizainere-arhitekte Anda Ozoliņa

Restorāns "VAIRĀK SAULES" Valdemāra iela 112.

Restorāns 'VAIRĀK SAULES" ir demokrātiskas vide, tādēļ interjerdizaina koncepcija tika veidota saprotama visai ģimenei, radot patīkamu un mājīgu atmosfēru. Šim restorānu tīklam ir vairāki restorāni , bet konkrēti šis objekts ir netipisks, man kā dizainerei bija uzdevums sabalansēt esošo industriālo vidi ( vēsturisko ūdens torni) un restorāna mājīgo koncepciju. Interjers ir tadīts pilsētvides -urbāns, max cenšoties mākslīgi nepārveidojot to. Pamat materiāli, kas tiek izmantoti ir dabīgs koks, metāla plāksnes, metāla lampas, lina tekstilijas un ANDRA VĪTOLIŅA orģināgleznojumi.

Tālāk

ID 172 Vīva Ieviņa

Francijas Institūta Latvijā valodu kursu telpu interjeri

Francijas Institūta Latvijā valodu kursu telpu interjeri (Elizabetes 59, Rīgā) bija 2014. gadā jāatjauno. Telpas ļoti intensīvi izmanto arī bērni un jaunieši, interjera raksturs ir franču krāsu izjūtā balstīts, aktīvs un dzīvespriecīgs.
Tika mainīts plānojums, veikts kosmētiskais remonts, uzlabota akustika. Telpas ieguva jaunus griestus vestibila daļā, dekoratīvi krāsotas durvis, neparastus ziņojumu dēļus, izteiksmīgus akustiskos paneļus, autores veidotus pēc pazīstamā franču mākslinieka Matisa darbu motīviem, jaunas mēbeles (FEIDI) un apgaismojuma risinājumus.

Tālāk