GBD 2014 iesniegto darbu galerija

GD 69 Anitra Eglīte - Poikāne

Logotips zemnieku saimniecībai ''Ogu dārzs''

Logotips izstrādāts zemnieku saimniecībai “Ogu dārzs”, kuras darbības virziens saistīts ar melleņu, zemeņu un fizāļu audzēšanu, pārstrādi un realizēšanu.
Logotipam tika izstrādāta pamatversija un trīs papildversijas konkrētiem ogu izstrādājumiem. Katrā papildversijā konkrētā oga ir iekrāsota tās dabiskajā krāsā, kas palīdz asociēt logo ar ogas reālo izskatu, garšu un smaržu (zemene - sarkans, mellene - tumši zils, fizālis - dzeltens).

Tālāk

GD 63 Dizaina birojs H2E - Ingūna Elere, Tatjana Raičiņeca

Ministru kabineta apbalvojumu dizains

Apbalvojumu vizuālās identitātes pamatā ir Brīvības piemineklis. LR valdības apbalvojumiem – Ministru kabineta (MK) Goda diplomam, MK Diplomam un MK Atzinības rakstam – piešķirta simboliska nozīme, izmantojot trīs Brīvības pieminekļa tēlus – Māti Latviju, Lāčplēsi un Brīvību. Šie tēli visspilgtāk atspoguļo apbalvojumu būtību un vērtības. Ņemot vērā apbalvojumu nozīmību, to dizainā izmantots “inteliģents” papīrs (nespīdīgs, izturīgs); baltais tonis simbolizē cieņu pret apbalvojumu saņēmējiem. Dizaina risinājuma principi – mākslinieciska augstvērtība, konceptuāls pamatojums, mūžīga vērtība.

Tālāk