GBD 2014 iesniegto darbu galerija

ID 160 Inguna Grants

Provansa

Privātmāja iecerēta kā Francijas stūrītis Latvijā. Uzdevums: vide, apkārtne, kas rada senas ģimenes ligzdas sajūtu, māja ar senu vēsturi, tradīcijām. Izmantoti dabīgi materiāli: koks, akmens, kalumi, lins, zīds, kokvilna. Autentiski interjera priekšmeti, dekori no FR, sienu apdarei dek. krāsojums,- vietējo prof. mākslinieku un amatnieku darbs. Kamīnam ekskluzīva marmora vecināšanas tehnoloģija, radot vecas sienas efektu. Fasādei metālkalumi, granīts, travertīns. Dārza dizains vēl tikai veidojas un aug, ar laiku māja iegrims krāšņā franču dārzā.

Tālāk

ID 158 Betija Libauere, Artūrs Martinsons

Dzīvoklis Nr. 2

Klients - jauns brīvdomātājs, objekts - dzīvoklis Jūrmalā. Dizaineriem izaicinājumu radīja milzīgās ventilācijas sistēmas, kuras stiepās pāri pa visiem dzīvokļa griestiem. Tanī pašā laikā neviens negribēja atteikties no esošā griestu augstuma. Rezultātā iegūti teju levitējoši un skulpturāli griesti, kuri sasaucas ar pašas ēkas arhitektonisko risinājumu. Šīs skulptūras pārņem sienas un griestus, kuriem ir spēcīga vizuālā klātbūtne dzīvojamajā istabā. Veidotas no riģipša konstrukcijām, tās padara esošo telpu krietni dinamiskāku.

Tālāk

ID 137 Nellija Dziedātāja

Dzīvoklis Rīgā 'high- tech' stilā

Tīras līnijas, gludas un spīdīgas virsmas no telpas formas līdz mēbelēm. Vienkāršība un elegance, izmantojot rūpnieciskās komponentes ir šī stila iezīmes. Tehnoloģijas kļuva katra ‘high-tech’ interjera stila sastāvdaļu. Moderni materiāli, tādi kā nerūsošs tērauds, stikls, plastikāts pielietots interjera projektā; krāsaina apgaismojuma pielietojums dod iespēju panākt siltāku telpas noskaņu. Kopīgais interjera krāsu risinājums raksturīgs tonāli vēss.

Tālāk

ID 136 Nellija Dziedātāja

Dzīvoklis Rīgā skandināvu stilā

Patiess skandināvu interjers ir ļoti piemērots dzīvošanai.Te ir tik neticami daudz priekšmetu no dažādiem ražotājiem. Baltas sienas un vēss, pelēcīgs, gaišs tekstils, noteikti piešķir skandināvu interjeram vēlamo gaisotni. Ir arī daudz krāsaināku risinājumu, kā piem., iespējams, izmantojot sienu apdares materiālus kā akcentus. Abas pieejas ir gan ļoti atšķirīgas, gan ļoti skandināviskas.
Silta un mājīga vieta ir Skandināvijas vannas istaba. Izmantojot minimālisma estētiku, ar vai bez detaļu rotājumiem

Tālāk

ID 118 Natālija Mitina

Dzīvokļis Slokas ielā

Izstrādājot dotā dzīvokļa interjera dizainu praktiski nebija nepieciešamības ne pēc kāda pārplānojuma. Vienīgais, kas tika izmainīts - durvis uz ģērbtuvi tika pārnestas no gaiteņa uz galveno guļamistabu.
Dotā dzīvokļa interesanta īpatnība ir tā, ka tas praktiski ir pusotra stāva - viesistaba atrodas par 90 centimetriem zemāk attiecībā pret pārējo dzīvokļa līmeni. Tas piešķir tai parādes telpas veidolu, pateicoties griestiem ar 3,5 metru augstumu.

Tālāk

ID 113 Anna Butele

Villa 21

Ēka Villa 21 atrodas tuvu jūrai, priežu audzes ieskauta. Naturālā vide akcentēta ēkas eksterjerā-koka apdarē. Ilgtspējīgais apdares materiāls izmantots arī interjerā.Villai 21 apvieno divus nozīmīgus komponentus–jūras tuvumu un koka klātbūtni.
Interjera dizains veidots pamatojoties uz jahtu interjeru principiem, kurā dominē augstvērtīgi un kvalitatīvi apdares materiāli, garantējot drošību un ilgmūžību. Jahtu dizaina tradīcijas ir senas, un to interjers izkopts līdz smalkākajai detaļai. Katra dizaina forma, līnija, faktūra un elements ir precīzi pārdomāts,piešķirot dizainam izsmalcinātu efektu

Tālāk