GBD 2014 iesniegto darbu galerija

ID 155 Anita Grase

Rito veikalu tīkla jaunais koncepts t/p Alfa

Rito veikalu tīkla jaunais koncepts
Rito veikalu 20 gadu pieredze balstīta cieņā un rūpēs par savu klientu. Jaunais koncepts paredz skaidri nolasāmu filosofiju – Baltais - Melnais:: Svētki - Ikdiena: Viesistaba - Pavards: Elegance - Robustums. Telpa sadalīta zonās, atbilstoši pamatpreču grupām. Mēbeles izgatavotas no vecajām mēbeļu kolekcijām, tās asprātīgi pārveidojot un uzlabojot ar hromēta metāla detaļām. Gaišo mēbeļu grupa veidota no balināta priedes koka un kristālstikla vitrīnām. Lielie gaismekļi aizpilda griestu apjomu, radot telpā mājīguma sajūtu. Kases lete ir transformējama.

Tālāk

ID 130 Guna Akona

Anghinoni juvelierizstrādājumu salons Lugano, Šveicē

Anghinoni - juvelierizstrādājumu salons ar 126 gadu pieredzi.
Vasara Lugano ezera dzidrajos ūdeņos ir interjera koncepcijas iedvesmas avots. Zilzaļi pelēkais ūdens mirdzums, kalni un saulstaru veidotas mežģīnes atspoguļojas interjera apdares materiālu izvēlē.
Respektējot vēsturiskās ēkas iespējas, veidots funkcionāls salona plānojums – plaša ekspozīcijas zāle, diskrēta telpa īpašo klientu apkalpošanai un darbinieku telpas.
Salons Anghinoni ir eleganti maiga vide, kas harmonē ar Grenardi izsmalcinātajām juvelierizstrādājumu kolekcijām.

Tālāk

ID 103 Liesma Markova

Kuldīgas novada muzeja rekonstrukcija un interjeru restaurācija

20. gs. sākumā Bangerta kundze arhitektam P. M. Berči pasūtīja vasarnīcas projektu. Divstāvu koka karkasa ēku uz mūra cokolstāva ar izteiktu apjomu plastiku uzcēla uz bijušās pils vaļņa pie Ventas rumbas. Kopš 1939. gada mājā atrodas Kuldīgas novada muzejs. Izpētes laikā atrada dažādus interjera apdares veidus: sienu un durvju dekoratīvo āderējumu, sienu un grīdu krāsojumus kā arī tapešu fragmentus. Pirmajā stāvā iekārtotas divas maināmo izstāžu telpas. 2. stāvā kā īpaša vērtība atjaunots Bangertu dzīvoklis. Trešajā stāvā izvietota Kuldīgas un novada vēstures ekspozīcija.

Tālāk

ID 59 Dizaina birojs H2E

Izstāde “Desmit lietu stāsti par cilvēku un varu”

Dizaina risinājumā būtiska bija ekspozīcijas lokācija – 90. gadu “eiroremonta” stila telpas Stūra mājas 4. stāvā. Ekspozīcijas mērķis - telpu un ēkas vēsturi interpretēt jaunā kontekstuālā līmenī, kur galvenie “stāstnieki” ir 10 autentiski objekti. Dizaina koncepcijas pamatā ir 10 telpu, 10 galveno objektu un 10 stāsta līniju apvienošana, parādot cilvēku un varas attiecības 20. gadsimtā. Apmeklētājam virzoties cauri telpām, ar izteiksmes līdzekļu - videoprojekciju, apgaismojuma, pavadošo skaņu un scenogrāfisku elementu - palīdzību tiek veidota vienota emocionālā stāsta līnija.

Tālāk