GBD 2014 iesniegto darbu galerija

ID 154 Anita Grase

Mākonis | Coffee & Design

Dizaina nams Mākonis | Coffee&Design veidots kā mājoklis radošiem cilvēkiem, kur radīt un lietot labu dizainu, kā arī baudīt izcilu ēdienu. Biroja ēkas 160m2 izvietoti nama četros stāvos, kur omulīgi iekārtojusies kafejnīca, neliels mājas restorāns, dizaina birojs, lekciju telpa. Interjerā saglabātas vēstures liecības; Pētera 1.nams ar ratnīcu datēts 1764. , saglabāti eiroremonta fragmenti. Četros stāvos simboliski izvijas cauri dizaina vēstures un attīstības ceļš, demonstrējot dažādu laiku tendences būvniecībā, amatniecībā un dizainā. Telpas iekārtotas ar Latvijā radītām un ražotām vērtībām.

Tālāk

ID 128 Guna Akona un Ivars Putniņš

Capital biroja revitalizācija

BrandEleven kopdarbs ar Capital ir radījis funkcionālu, produktīvu darba vidi, kurā būt ir ērti un iedvesmojoši.
Vienkāršie kabineti ar garo gaiteni ir kļuvuši par plašu telpu, kas veidota pēc urbānā funkcionālisma principiem, klāt esot dabas sajūtai.
Skaņu absorbējošais grīdas segums ir kā pļavas zāle ar smilšu taciņām un tā vien aicina novilkt apavus un ļauties dabas aicinājumam.. Sienu iekšējai apdarei ierastā reģipša vietā ir spundēts oša masīvdēļu klājs.
Darba videi unikālu vērtību piešķir mākslinieces Ievas Liepiņas dzīvie sienu gleznojumi, kam par iedvesmu ir Rīgas jūgendstila fasādes

Tālāk

ID 127 Lolita Guštaba

BIROJA ĒKA Jūrmalā, Viestura prospektā

Interjera ideja – izveidot biroju, kurā tiktu vizualizēta divu dažādu projektu The Key un Sky Garden izpratne par mūsdienīgu, mājīgu dzīves telpu, radot vēlmi iegādāties īpašumu tieši šajos namos.
Ar atšķirīgu krāsu gammu un interjera priekšmetiem iezīmētas divas atšķirīgas zonas, piedāvātas dažādas interpretācijas par ideālu mājvietu. The Key ar art house stilā ieturētu māksliniecisko gaisotni – radošu, atraktīvu, un Sky Garden ar klasisku vērtību radītu atvērtu, siltu, mājīgu atmosfēru.
Gaumīgi izvietota projektos izmantoto materiālu ekspozīcija, kas atjautīgi integrēta mēbeļu atvilktnēs.

Tālāk

ID 122 AGNI, Gints Ozoliņš

AGNI akmens ekspozīcijas telpa

Kamīnu un akmens apstrādes uzņēmums „Agni” savā salonā radījis Akmens ekspozīcijas telpu jeb „Stone Showroom”. Tās koncepta un dizaina autors ir uzņēmuma akmens apstrādes vadītājs Gints Ozoliņš. Jaunajā telpā vēlamies atklāt dabīgā akmens neierobežotās iespējas, efektus, kas rodas, izmantojot gaismas diodes, akmens veidu dažādību un krāšņumu, kā arī savas iespējas akmens apstrādē.
Telpa tika radīta bez rasējumiem, pamatojoties uz zināšanām un sajutām un piedaloties visai AGNI komandai.
Realizācijas laiks: 2014.gada 2.janvāris - 31.maijs.


Tālāk

ID 98 Vīva Ieviņa

"Also Latvia" birojs Mārupē

Uzņēmumam ALSO LATVIA attīstoties, bija nepieciešamas izmaiņas pirms 12 gadiem projektētās (arhitekts A. Polis) un būvētās biroja ēkas plānojumā, iekārtojumā un krāsojumā. Tika mainīts biroja darbinieku darba vietu raksturs un izvietojums, iekārtotas jaunas konferenču un apspriežu telpas, ieviests jauns telpu nosaukumu risinājums un daļēji atjaunots grīdu segums un mēbeļu klāsts.
Birojs ir ieguvis mūsdienīgu telpisko tēlu, ko nodrošina slīpētās betona grīdas, gleznotājas Aijas Bāliņas gleznas, uzņēmumu SPALS, ISKU un FEIDI mēbeles, ANITRA un SALONS OBJEKTS grīdu klājumi.

Tālāk

ID 27 Arnita Melzoba, Kārlis Melzobs

Biroja "Ideju institūts" interjers

Interjera projekts tika radīts pasākumu producentu kompānijas Ideju Institūts jaunajai mītnei. Esošas, izremontētas biroja telpas Barona ielā ar jaunu mēbeļu dizainu un vienkāršiem grafiskiem paņēmieniem tika pielāgotas Ideju Institūta vajadzībām - atspoguļojot zīmola vizuālo identitāti, unikālo stilu, attieksmi un filozofiju. Krāsas un formas, kas aizgūtas no logotipa, ir izspēlētas biroja kodolā – sapulču telpā un sarkanie trīsstūri uz stikla sienām ļauj biroja telpas un lietas ieraudzīt citā krāsu gammā.

Tālāk