augstskolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

SD 873 Ina Treiliņa

Kalendārs "Būtība"

Maģistra darba autore ir ilgtspējīga, funkcionāla mākslas kalendāra "Būtība" grafiku un dizaina autore. Kalendāra galvenais uzdevums ir atspoguļot mākslas dominanti grafiskajā dizainā. Kalendāra dizains izstrādāts pēc principa "Mazāk ir vairāk". Autore ar svas vizuālās valodas stāstu gada garumā atspoguļo likumsakarībās, cilvēka ceļu no bērnības, jaunības, līdz briedumam un viedumam, kas saskan ar gada ritējumu no jaunā uz veco, savukārt no vecā uz jauno.

Tālāk

SD 846 Māra Krauze

Grāmatas "Raganas jāj mēnesi maitāt" dizains

Grāmata "Raganas jāj mēnesi maitāt" ir bakalaura darbs LU Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmā "Māksla", grafikas dizaina specialitātē. Autore apkopojusi pasakas par raganām un veidojusi grāmatas maketu, ilustrācijas un teksta iniciāļus „gotu” subkultūras vizuālās stilistikas garā. Īpaši piemeklēts vāka iesējuma materiāls saspēlē ar augstvērtīgu sietspiedes apdruku grāmatas iekšlapu tonī piedod darbam vizuāli sensuālu kvalitāti un stila vienotību.

Tālāk

SD 813 Viktorija Loktionova

Izzinoši interaktīva spēle komunikācijas nodrošināšanai augstskolas reklāmas pasākumos

Informatīvās spēles „RTA Studiju Spēle” galvenais uzdevums ir ieinteresēt potenciālos studentus dažādu pasākumu laikā, atraktīvā veidā, iesaistoties savu zināšanu pārbaudē un papildināšanā par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Spēles grafiskajā dizainā izmantoti futūristiski un tehnoloģiski motīvi, uzsverot akadēmijas aktīvo darbību un attīstību zinātnes jomā. Šāda veida spēle var kalpot vairākiem mērķiem: piesaistīt apmeklētāju uzmanību, izglītot, ieinteresēt un nodrošināt ar nepieciešamo informāciju, pateicoties saturiskai bāzei. Ērtākai izmanotšanai publiskos pasākumos, spēles laukums ir izvietots vertikālā plaknē, tiek izmantoti magnētiskie elementi un citas īpatnības, kas atšķir to no iespējamiem analogiem.

Tālāk