augstskolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

VD 904 Ilze Vilciņa

Sporta preču veikala ‘’Fans’’ interjera priekšlikums atpūtas kompleksā ‘’Žagarkalns’’

Interjera projekta priekšlikums sporta preču veikalam Fans Žagarkalnā, veidots risinot pasūtītāja vēlmi sakārtot esošā sporta preču veikala vidi. Autore izveidoja grafiku, ar kuras palīdzību atrisināt nepievilcīgās sienas problēmu, atrisināja tranzītzonas problēmu telpā - izveidojot unikālu vides objektu - tuneli, kurš kalpos arī kā plauktu sistēma. Galvenais telpas un vispārējā kompleksa koncepts ir par ‘’žagariem’’ un ‘’kalnu’’ jeb žagaru mājiņu kalna galā, tāpēc šīs klienta vēlmes tiks ņemtas vērā un ieviestas arī veikala konceptā. Šajā gadījumā, šis kustību ceļš, kurš vedīs no ēkas ieejas uz kafejnīcu tiks veidots kā atsevišķa eja paralēli sporta preču veikalam, kas atdalīs abas telpas daļas.

Tālāk

VD 896 Kristiāna Benga

Vēsturiskā un laikmetīgā interjera sintēze KKMC "Kūrava"

Izstrādātais interjera priekšlikuma koncepts balstās uz vēsturisko interjera elementu saglabāšanu (grīdas, krāsnis, durvis, logi), kas iespēju robežās tiks restaurēti to sākotnējā izskatā. Tie tiks kombinēti ar mūsdienīgiem risinājumiem, lai virspilskunga nama telpas padarītu praktiskas, estētiskas un funkcionālas - atbilstošas dažādajiem pasākumiem, kas tajās norisinās. Tādēļ kopējais ēkas koncepta nosaukums ir „Starp vakardienu un rītdienu”.
Savukārt galvenajām telpām tiek doti nosaukumi, kuri sasaucas ar nama apkārtējo dabu, zāles funkcijām un vēsturisko sienu krāsojumu.

Tālāk