augstskolu konkurss Dizaina arēna 2019 galerija

VD 904 Ilze Vilciņa

Sporta preču veikala ‘’Fans’’ interjera priekšlikums atpūtas kompleksā ‘’Žagarkalns’’

Interjera projekta priekšlikums sporta preču veikalam Fans Žagarkalnā, veidots risinot pasūtītāja vēlmi sakārtot esošā sporta preču veikala vidi. Autore izveidoja grafiku, ar kuras palīdzību atrisināt nepievilcīgās sienas problēmu, atrisināja tranzītzonas problēmu telpā - izveidojot unikālu vides objektu - tuneli, kurš kalpos arī kā plauktu sistēma. Galvenais telpas un vispārējā kompleksa koncepts ir par ‘’žagariem’’ un ‘’kalnu’’ jeb žagaru mājiņu kalna galā, tāpēc šīs klienta vēlmes tiks ņemtas vērā un ieviestas arī veikala konceptā. Šajā gadījumā, šis kustību ceļš, kurš vedīs no ēkas ieejas uz kafejnīcu tiks veidots kā atsevišķa eja paralēli sporta preču veikalam, kas atdalīs abas telpas daļas.

Tālāk

VD 896 Kristiāna Benga

Vēsturiskā un laikmetīgā interjera sintēze KKMC "Kūrava"

Izstrādātais interjera priekšlikuma koncepts balstās uz vēsturisko interjera elementu saglabāšanu (grīdas, krāsnis, durvis, logi), kas iespēju robežās tiks restaurēti to sākotnējā izskatā. Tie tiks kombinēti ar mūsdienīgiem risinājumiem, lai virspilskunga nama telpas padarītu praktiskas, estētiskas un funkcionālas - atbilstošas dažādajiem pasākumiem, kas tajās norisinās. Tādēļ kopējais ēkas koncepta nosaukums ir „Starp vakardienu un rītdienu”.
Savukārt galvenajām telpām tiek doti nosaukumi, kuri sasaucas ar nama apkārtējo dabu, zāles funkcijām un vēsturisko sienu krāsojumu.

Tālāk

VD 808 Zaiga Protizāne

“Google” filozofija informācijas tehnoloģiju uzņēmuma SIA “Midis” biroja interjera dizainā

Projektējamais objekts SIA ’’Midis’’ atrodas Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 98. Projekta koncepcijas pamatā ir “Google” filozofija. Kā viens no “Google” interjera dizaina principiem ir integrēt konkrētās biroja pilsētas, valsts atpazīstamākās vietas, radītās mēbeles, gleznas u.c. elementus biroja telpās, tādējādi izveidojot neatkārtojamu dizaina koncepciju. Šī iemesla dēļ telpās izmantotas Latvijā ražotas mūsdienīgas mēbeles, bet telpas koptēlu papildina Latvijas dizaineru ražotās lampas un dekoratīvie elementi. Projekts izstrādāts sekojošām telpām: foajē zonai, konferenču telpai, atpūtas telpai, tehnisko darbinieku telpai, praktikantu/sapulču telpai, spēļu studijai “Soaphog”, gaiteņiem un sanitārajam mezglam. Kopējā platība 266,2 m2.

Tālāk

VD 804 Santa Cabuļeva

Skandināvu dizaina pamatprincipi SIA «Midis» biroja interjera dizainā

Diplomprojekta ietvaros tika projektētas telpas informācijas tehnoloģiju uzņēmumam SIA “MIDIS”, kas piedāvā programmatūras pakalpojumus Latvijā un Eiropā biznesa un valsts sektoram. Objekts atrodas Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 98, viesnīcas “Latgale” ēkā, pilsētas centrā. Projektējamo telpu platība kopā aizņem 246,43 m2. Projektējamās telpas ir biroja vadītāju, attīstības un risinājumu nodaļas kabineti, IT darbinieku telpa un sanitārais mezgls. Biroja interjera dizaina koncepcija tika izstrādāta, pamatojoties uz skandināvu dizaina pamatprincipiem. Projekta izstrādē īpaša uzmanība tika pievērsta telpu funkcionālajam risinājumam, kā arī modernu un funkcionālu mēbeļu, iekārtu, apgaismojuma un materiālu izvēlei.

Tālāk