LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

VĀRDS DIZAINAM – 30. janvārī

vaards_pD

Trešdien, 2019. gada 30. janvārī no17:00 līdz 19:00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10, Rīgā) notiks jau tradicionālais pasākums VĀRDS DIZAINAM.

Sarunu vadmotīvs – process attīstībā.

Trīs dizaina jomas pārstāvji atklās viena projekta tapšanas gaitu, ļaujot klausītājiem uzzināt pieredzes stāstus, kas parasti paliek sabiedrībai apslēpti.

Dalībnieki:
– ANNIJA SPĒKA Sia Tilde Mārketinga vadītāja, lietotāju pieredzes un dizaina speciāliste. Dalīsies pieredzē par virtuālo asistentu lietotāju pieredzes dizainu.

– JĀNIS GRIBUSTS Uzņēmuma Edurio līdzdibinātājs un identitātes vadītājs. Pēc “case study” uzbūves atklās Edurio platformas darbības principus. 

– LĪGA LĒTIŅA starptautiski atzītās konferences UX Riga kuratore un grupas “UI/UX Riga meetup” līdzorganizētāja. Atziņas un novērojumi lietojamības dizainā.

Klausītājiem dalība bez maksas.

Kopš 2012. gada programmā VĀRDS DIZAINAM  ar personīgo pieredzi ir dalījušies jau gandrīz 200 Latvijas dizaineri un jomas profesionāļi, prezentācijas apskatāmas interneta vietnē: https://www.youtube.com/user/muzejsDMDM/videos.

Atbalsta: Latvijas Nacionālais mākslas muzejsValsts kultūrkapitāla fonds un A/S Balticovo
Sadarbības partneri: Arctic Paper Latvija, Talsu tipogrāfija, FOLD un Latvijas Mākslas akadēmija.

#vardsdizainam
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.