LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

AttelsR_LOGO_blue

TRĪS KRĀSU kursi oktobra beigās

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TRĪS KRĀSAS piedāvā kursus skolotājiem un citiem interesentiem skolēnu rudens brīvlaikā:
29. oktobrī „Mākslas vēsture Vikipēdijā – noderīgs resurss mākslas iepazīšanai” – iespēja uzzināt, kā Vikipēdijas mākslas krājumus izmantot praktiskos uzdevumos skolēniem (15 LVL, vēl ir brīvas vietas).
30. oktobrī „Ogļu melns – putekļu pelēks. Eksperimentāli grafikas uzdevumi”. Grupa ir pilna, bet šo semināru plāno rīkot vēlreiz pēc Jaunā gada.
31. oktobrī „Dzejnieka krūšutēls”- izteiksmīgu trīsdimensionālu portretu veidošana no papīra (15 LVL, vēl ir brīvas vietas).
1. novembrī „Prezentāciju veidošana ar PowerPoint” – seminārs, kurā varēsiet apgūt pārliecinošas un labi uztveramas prezentācijas izveidošanas prasmes (15 LVL, vēl ir brīvas vietas).

Pieteikšanās un detalizēta informācija: www.triskrasas.lv sadaļā „Pasākumu kalendārs”.  Ja šie semināri interesē, ieteicams neatlikt piedalīšanos, jo šajā mācību gadā netik plānots tos visus atkārtot.

JAUNUMS! Ir izveidotsjaunu digitāls bezmaksas mācību materiāls, kas veltīts Niklāva Strunkes gleznai „Cilvēks, kas ieiet istabā”.  Meklējiet „Mākslas klasi”, kurā tagad ir jau trīs TRĪS KRĀSU veidotas spēles, sekojot saitei: http://www.triskrasas.lv/makslasklase/