LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

“The Red Jackets” uzsāk uzlecošo zvaigžņu medības

Untitled-1222-01-01

Pieteikšanās līdz 15. augustam.

Kustība “The Red Jackets” izsludina pieteikšanos uz “Rising Stars” jeb uzlecošās eksporta zvaigznes titulu. Tiek meklēti uzlecošie, iedvesmas pilnie, jaunie eksportētāji, kas vēl tikai sper pirmos soļus eksportā, tomēr jau sapņo par titula “The Red Jackets” saņemšanu.

Latvijā ir daudzi jauni un dinamiski uzņēmumi, kas vēl nav sasnieguši Kustības “The Red Jackets” definētos eksporta apjomus, bet tiem ir izaugsmes potenciāls, tādēļ Kustība vēlas mobilizēt arī jaunos eksportētājus un konkursa kārtībā nosaka “Rising Stars” titula ieguvējus. Uz šo “ Rising Star” nomināciju var pieteikties jebkurš uzņēmums līdz pat 15. augustam. “The Red Jackets” tic, ka atbalstot jaunos eksportētājus, mēs radam iedvesmu arī citiem Latvijas uzņēmumiem.

Šogad konkurss norisināsies septembrī, lai rudens Eksporta Konferencē varam godināt jaunās Latvijas uzlecošās zvaigznes. Meklēsim Latvijas radošos, tehnoloģiskos un inovatīvos uzņēmumus!

Pieteikšanās anketa: skatīt šeit>>>.

Par “The Red Jackets”

Mēs esam, lai sāktu mērķtiecīgi stāstīt stāstu par Latviju – caur tās radītajiem zīmoliem un cilvēkiem. Sarkanās žaketes radītas, lai pieklauvētu pie pasaules durvīm un teiktu – paskat, kādi, mēs te Latvijā esam. Gudri, skaisti, aizraujoši, ražojoši, izgudrojoši, radoši. Ar ko lepojas Latvija? Kas jūs tādi esat? Ko jūs gribat mums pateikt? Ar ko jūs esat īpaši? Kādas ir jūsu tradīcijas? Jautā investori, valstsvīri, pircēji. Sarkanās žaketes uz to varēs atbildēt. Spilgti, pārliecinoši. Turpinājumu skatīt šeit>>>.

Vairāk info: skatīt šeit>>>.