SEMINĀRS par pārdošanas mākslu

Lai nodrošinātu speciālistiem plašākas iespējas darba tirgū, padarītu speciālistus pieprasītākus dažādu nozaru uzņēmumos, un celtu speciālistu kvalifikāciju, biznesa izglītības centrs “IQ Birojs” piedāvā ikvienam interesentam apmeklēt semināru “Pārdošanas māksla: kā kļūt par izcilu pārdevēju”.

Praktiskais seminārs norisināsies no 28. līdz 30. maijam no pl. 10.00 līdz 17.00, un to vadīs pārdošanas eksperti ar daudzu gadu pieredzi pārdošanā un pārdošanas uzņēmumu vadībā: Jānis Vulāns, Jānis Paeglītis un Inese Siliņa.

Organizējam šo semināru, lai dotu iespēju cilvēkiem, kas vēlas iegūt sava dzīvē papildus iespējas, kļūt pieprasītāki darba tirgū,” atzīmē biznesa izglītības centra “IQ Birojs” izglītības programmas vadītāja Daiga Piebalga.

Praktiskā semināra noslēgumā tiks izsniegti sertifikāti, kā arī labākajiem piedāvāts pārdošanas speciālista darbs nozares vadošajos uzņēmumos.

Seminārs tiek organizēts Latvijas Biznesa Kluba (LBK) uzņēmējdarbības atbalsta programmas ietvaros, tādēļ LBK līdzfinansējums sedz lielāko daļu izmaksu. Interesentu ieguldījums ir LVL 19 (ar PVN).

Plašāka informācija:
Daiga Piebalga – Izglītības programmas vadītāja
Biznesa izglītības centrs “IQ Birojs”
26665150
seminari@iqbirojs.lv