Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Rīgai savu koncertzāli. Seminārs

koncertz

Kultūras ministrija (KM) un Latvijas Arhitektu savienība (LAS) 20. janvārī tiešsaistes seminārā #RīgaiSavuKoncertzāli (TIEŠSAISTES IERAKSTS ir atrodams  šeit >>>) informēs sabiedrību par pērn īstenotajā pētījumā izvirzītajām 6 konkurētspējīgākajām Nacionālās akustiskās koncertzāles novietnēm Rīgas centrā, padziļināti aplūkojot LAS izvirzītās 3 novietnes ar vislielāko potenciālu attiecībā uz stratēģisko un pilsētvides attīstību, kā arī ietekmi uz nākotnes sabiedrību – rūpniecības preču tirgus teritoriju, Andrejsalu un Rīgas Kongresu namu.

Semināra tiešraidi 20. janvārī plkst. 10:00 no Lielās Ģildes Minsteres zāles būs/bija iespējams skatīties tiešsaistē – KM tīmekļvietnē www.km.gov.lv un ministrijas, kā arī LAS Facebook platformā.

Pasākumu #RīgaiSavuKoncertzāli atklās kultūras ministrs Nauris Puntulis un LAS prezidents Juris Poga. Par Nacionālās akustiskās koncertzāles telpu programmas prasībām atgādinās koncertzāles saimnieka – Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra – direktore Indra Lūkina. Savukārt LAS pārstāve, arhitekte un koncertzāles novietņu izvērtējuma procesa koordinatore Dina Suhanova informēs par izvirzītajām 6 piemērotākajām Nacionālās akustiskās koncertzāles novietnēm Rīgas centrā.

Semināra turpinājumā padziļinātāk tiks izzinātas trīs LAS izvirzītās Nacionālās akustiskās koncertzāles novietnes Rīgas centrā, kuras pētījuma rezultātā tika rekomendētas koncertzāles būvniecībai. Par rūpniecības preču tirgus teritoriju ziņos Rīgas domes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, par Andrejsalu – Rīgas domes un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” pārstāvji, savukārt Rīgas Kongresu namu – arhitektu biroja “Nams,” Rīgas domes pārstāvji un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis.