Pasaules interjera diena 2022 – lepnums par pagātni, nākotnes veicināšana

IFI_int_diena

2022. gada 28. maija IFI Pasaules interjera dienas  tēmu “Lepnums par pagātni, nākotnes veicināšana” (“Pride of the Past, An Incentive for the Future”) izvēlējās Dubaijas 29. IFI Ģenerālās asamblejas dalībnieki. Nosaukums atzīmē inovāciju un nākotnes skatījuma  nozīmi  profesionālajā darbā, vienlaikus godinot pagātnē sasniegto un mācoties no tajā uzkrātās pieredzes. Ir pienācis laiks novērtēt paveikto un priecāties par mūsu nozares mērķi un centieniem dot telpām skaistumu un nozīmīgumu.

Piedalieties  Pasaules interjera dienā 2022 sev būtiskā un labākā iespējamā  veidā! Atklājiet un dalieties ar savu radošumu! Tas varētu būt – parādīt savu paveikto, izveidot lielāku kopienu dizaina nozīmes apzināšanai, aprunāties ar vietējo pašvaldību, lai tā labāk izprastu interjera arhitektūras/dizaina vērtību. Vai arī iespējams padziļināt kāda dizaina izpēti, pastāstīt par kādu projektu, izveidot saziņas tīklu vai atzīmēt mūsu veidotās vides pozitīvo ietekmi uz cilvēku rīcību un uzvedību. IFI aicina jūs izpētīt mūsu mājaslapā sniegtās “Pagātnes lepnums, nākotnes stimuls” ierosmes un dalīties ar saviem kolēģiem un pasauli, ko tas nozīmē jums kā dizaina aizstāvim un jūsu unikālā konteksta un savas kopienas entuziastam.

Sāciet plānot IFI WID 2022 jau šodien! Pasaules interjera diena (IFI WID) ir ilgstošs IFI pasākums, kas ir līdzīgs Zemes dienai.

Tā ir ikgadēja iespēja visiem dizaineriem un dizaina atbalstītājiem – lieliem un maziem – kopīgi vienoties dažādās svinībās . Tēmu ir izvēlējušies IFI interjera arhitektūras/dizaina visas pasaules asociāciju profesionālās kopienas biedri. IFI WID veicina sabiedrības izpratni, atzīstot interjeru un visu, kas veido apbūvēto vidi, tās vērtību. Pasaules interjera dienā, kas tiek svinēta visā pasaulē, aicina dizaina profesionāļus, nozares līderus, studentus un entuziastus, kā arī iestādes, valdības un plašas sabiedrības locekļus organizēt darbošnos un pasākumus, kas pulcē kopienas locekļus, lai izpētītu, mācītos, atklātu un radītu. Klātesot vai digitāli, viss ir iespējams.

Uzrunājiet jaunus vai vecus! Izstrādājiet jaunas ilgtspējības definīcijas! Apsveriet veselības, darba, mācīšanās vai atpūtas pasākumus. Plānojiet virtuālas “kroga” debates, apaļo galdu vai simpoziju. Sadarbojieties pāri robežām.

Kļūsti par aktīvistu. Uztaisi filmu. Glāb mūsu kultūru un mantojumu. Jūsu iztēlei nav robežu!

IFI Pasaules interjera diena tiek svinēta plašajā pasaulē visu maiju, un šogad oficiāli tiek atzīmēta sestdien, 2022. gada 28. maijā.