Parīzes dizaina nedēļa 2015

static1.squarespace

Piektā ikgadējā Parīzes dizaina nedēļa ieplānota tā, lai pārklātos ar MAISON&OBJET PARIS 2015. Dizaina nedēļa norisināsies no 5.-12. septembrim, 2015. Veselas astoņas dienas organizatori aicina franču un starptautiskus profesionāļus, kā arī citus interesentus, atklāt labāko dizainu Parīzē.

Parīzes dizaina nedēļa iecerēta, kā ceļojums ar sastādītu maršrutu, bezmaksas izstādēm un jautrām ikvakara ballītēm visas nedēļas garumā. Dizaina nedēļa orientēta dizaina entuziastiem un franču, un starptautiskam tirgum. Tā apvieno svarīgākos Parīzes dizaina dalībniekus – mēbelēs, apdarē, modē, gastronomijā, mākslā un – dzīves mākslā.

Ieplānota, kā Maison&Objet turpinājums, dizaina nedēļa piedāvā iespēju atklāt jaunumus no starptautiskiem zīmoliem, kas gada sākumā prezentēti Milānā. Septembrī šie jaunumi būs pieejami tirgū, kā arī tiks prezentētas vēl neredzētas kolekcijas.

MAISON&OBJET

MAISON&OBJET ir nozīmīgākais notikums profesionāļiem, kas strādā un dzīvo mākslai, un visām tās izpausmēm. Dzīvesveida izstāde apvieno 360° produktu piedāvājumu. Apdare, dizains, mēbeles, aksesuāri, tekstils, smaržas, bērnu pasaule, galda piederumi… Stili līdzdarbojas daudzšķautņainā veidā, caur atjautīgu izstāžu izkārtojumu, kas spēj atdzīvināt telpu. Šī neparastā daudzveidība ir saskaņā ar dažādajām iecerēm pasaules tirgū. Ar katru reizi lieliskā dzīvesveida platforma, krustojoties ar biznesu un radošumu, sniedz atbildes vispasaules apmeklētājiem, kas meklē unikalitāti.

Vairāk par MAISON&OBJET: skatīt šeit>>>.


Vairāk par Parīzes dizaina nedēļu: skatīt šeit>>>.