Notiks seminārs par Patentu kooperācijas līguma priekšrocībām

wipo 2

2015. gada 17. decembrī Rīgas Tehniskajā universitātē notiks seminārs par izgudrojumu starptautisko aizsardzību ar patentu, izmantojot Patentu kooperācijas līgumu (PCT).

Seminārā tiks skaidroti veicamie soļi un procedūras patenta iegūšanai ārvalstīs, izmantojot PCT, kas sniedz iespēju iegūt patentu jebkurā no 148 PCT dalībvalstīm. Pasākuma laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar procedūras jaunākajiem uzlabojumiem, starptautisko meklējumu veikšanu, starptautiskā patenta pieteikuma sagatavošanu, kā arī praktiskiem padomiem efektīvai izgudrojumu aizsardzībai. Pasākuma laikā notiks arī apbalvošanas ceremonija, kurā Latvijas izcilākajiem izgudrotājiem tiks pasniegta Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas medaļa.

Semināru vadīs Quan-Ling Sim, Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas PCT Sabiedrības informēšanas un lietotāju attiecību nodaļas vadītājs.

Seminārs notiks angļu valodā un dalība tajā ir bezmaksas. Semināra programma lejupielādēšanai pieejama šeit.

PIETEIKŠANĀS

Semināram aicinām pieteikties izgudrotājus, patentpilnvarotos, intelektuālā īpašuma pasniedzējus, kā arī citus interesentus, kuri jau aizsargā vai vēlas starptautiski aizsargāt izgudrojumus, izmantojot PCT sniegtās iespējas.

Pieteikšanās semināram notiek līdz 11. decembrim, reģistrējoties Patentu valdes tīmekļa vietnē http://ej.uz/PV-PCT.
Vietu skaits ierobežots.

NORISES VIETA

Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 116. auditorijā.

Pasākumu rīko Latvijas Republikas Patentu valde, sadarbojoties ar Pasaules Intelektuālā īpašuma organizāciju (WIPO), Starptautisko Intelektuālā īpašuma izglītības centru (CEIPI) un Rīgas Tehnisko universitāti.

Vairāk info: skatīt šeit>>>.