Meklē nozīmīgu nākamā gada interjera dizaina projektu sadarbībai

point

«Glass Point» ir Grīziņkalnā pirms gada darbu uzsākusī stikla mākslas studija–darbnīca, kurā ikviens var klātienē vērot smalko stikla mākslinieku darbu un iegādāties Latvijā un kaimiņvalstīs radītus stikla mākslas un dizaina priekšmetus.
Šī darbnīca uzrunā visus kultūras menedžerus, producentus, apkaimju pasākumu organizatorus un vietu entuziastus, kā arī interjera dizainerus un arhitektus, jo vēlas veidot bērnu stikla mākslas darbu ar paliekošu vērtību konkrētam interjeram!

Tiek gaidīta ziņa ar īsu aprakstu par vēlmi sadarboties, tad tiks nosūtīta papildu informācija!

Sūtīt Ievai Zemītei uz: ieva@glass-point.eu

 
Pateicoties ārvalstu partneriem, Glass Point studija ir saņēmusi apstiprinājumu, ka viens no pasaules vadošajiem mākslinieciskiem mērķiem radīta stikla izplatītājiem sūta materiālu Latvijas bērnu mākslinieciskām izpausmēm. Vēloties izmantot šo iespēju visjēgpilnāk, ir nolemts radīt darbus ar paliekošu vērtību – veidojot paneļus, kurus varētu izmantot kādā publiski pieejamā telpā. Vislabāk vietā, kur plānota rekonstrukcija vai remonts un iespējams izveidot darbu tieši piemērotu tai.
Nepieciešams sadarbības partneris ar konkrētām projekta iecerēm nākamajam gadam, ar kuru kopā būs iespējams izveidot kvalitatīvu pasākumu ar paliekošu vērtību.

Stikla materiālu atsūtīs no ASV 2019.gada februārī. Stikla paneļi tiks kausēti un tā ir paliekoša vērtība!
Darbnīcu «Glass Point» izveidojušas Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla mākslas nodaļas absolventes Anna Varnase un Baiba Dzenīte, sadarbojoties ar radošās uzņēmējdarbības speciālisti Ievu Zemīti.

Jaunās mākslinieces Anna un Baiba guvušas panākumus starptautiskajās stikla mākslas izstādēs, simpozijos un biennālēs, un 2017. gadā nominētas prestižajai «Stanislav Libensky Award» balvai.

Annu Varnasi galvenokārt interesē dizaina izstrāde ikdienā lietojamiem produktiem, lai tie būtu viegli kombinējami, estētiski un ērti lietotājam. Savukārt Baibas Dzenītes radītais zīmols «Baiba Glass» piedāvā stikla izstrādājumus un dizaina priekšmetus, no kuriem lielākā daļa tapusi pūstā stikla tehnikā.

Studijā–darbnīcā strādā gan pašas tās veidotājas, gan viesmākslinieki no dažādām valstīm, radot funkcionālus un dizaina stikla izstrādājumus — traukus, interjera priekšmetus, gaismas ķermeņus un dekorus, ko apmeklētāji varēs iegādāties turpat studijas veikalā. Bieži tiek veidotas meistarklases. Tāpat tiek pieņemti individuālie pasūtījumi. Ir iespējams nomāt studijas–darbnīcas tehnisko aprīkojumu savu studiju un mākslas darbu radīšanai.