Līdz agrā pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.

PV2 250x200 Dpi laukAXOR-250x200-Dpi-laukAMfurnitura 250x200 Dpi laukIntarsija 250x200 Dpi laukir-250x200-Dpi-lauk

Latvijas mebeles 250x200 Dpi laukLatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

MAD DAYS RIGA: Izstādes atklāšana

MAD_izstade

Piektdien, 17. martā, plkst. 19:00, būsiet laipni gaidīti “MAD DAYS RIGA” izstādes atklāšanā. Izstādē būs skatāmi Starptautiskās Dizaina vasaras skolas MAD laikā radītie darbi, kā arī pirmo reizi vienkopus izstādīti starptautiski atzīto MAD ekspertu dizaina un mākslas objekti. Izstādes ietvaros, 20. martā plkst. 19:00 tikšanās ar Germanu Ermiču un Jēkabu Dimiteru.

Ekspozīcijā: Germans Ermičs, Jānis Straupe, Jēkabs Dimiters, Evita Vasiļjeva, Mārcis Ziemiņš, Studio Rygalik, Rihards Funts, Toms Lucāns, Rihards Vidzickis, MAD 2016.

2016. gada vasarā, Siguldā, tika organizēta pirmā Staptautiskā Dizaina vasaras skola – MAD. Skolas nosaukums radies no diviem atslēgvārdiem skolas koncepta pamatā – Man And Design (no angļu val. – cilvēks un dizains). MAD vasaras skola vienkopus pulcēja jaunos dizaina profesionāļus no dažādām Eiropas augstskolām, kā arī pasniedzējus un darbnīcu vadītājus — dažādu nozaru, tostarp dizaina, amatniecības, laikmetīgās mākslas, arhitektūras un gastronomijas speciālistus, personības, kuras reti var satikt vienuviet.

MAD vasaras skolas fokusā bija neatņemama cilvēka dzīves sastāvdaļa — ēdiens un tā baudīšana. Nedēļas garumā studenti kopā ar pasniedzējiem, eksperimentēja ar telpu un materiāliem, apvienojot senas amatniecības tehnikas ar modernām tehnoloģijām, lai radītu dizaina priekšmetus, kas pārvērstu ēšanu par multisensoru piedzīvojumu.

MAD Starptautiskajā Dizaina vasaras skolā piedalījās studenti no Eindhovenas Dizaina akadēmijas, Londonas Mākslas Universitātes Centrālās Sentmartina mākslas un dizaina koledžas, Maincas Lietišķo zinātņu augstskolas un Latvijas Mākslas akadēmijas.

Projekts realizēts ar Valsts kultūrkapitāla fonds, Siguldas novada pašvaldība, Mass Portal, Northmen, RIJADA atbalstu.

Izsakām pateicību MAD vasaras skolas atbalstītājiem Valmiermuižas alus darītava, Hotel Sigulda, KRASSKY, PrintArt Award, Krimuldas Muiža, Arctic Paper Latvija, Kokapstrāde 98, Jānis Straupe, Pebo Nami.

Vairāk info Facebook notikuma lapā: skatīt šeit>>>.