LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

LDS vasaras mākslas plenērs augustā

PLENERS1

LDS biedri tiek aicināti uz mākslas plenēru  – radošo nometni Pilsrundālē !

Plenēra laiks 25 – 27.augusts.  Norises vieta –  „Baltā māja” Pilsrundāle, Rundāles novads, Rundāles pagasts. 

Radošām personībām dažkārt arī ir nepieciešams atvilkt elpu no ikdienas steigas un ļauties brīvai radošai izpausmei. Būt tuvāk dabai, brīvi gleznojot, zīmējot, skicējot un radoši darbojoties ar sev tīkamām mākslinieciskām tehnikām. Šī ir burvīga iespēja satikties, lai kopīgi pavadītu dažas dienas  jaunradē un draudzīgās kolēģu sarunās, kurām darbu skrējienā ne vienmēr pietiek laika, cik paši vēlētos.

Baltā māja atrodas Pilsrundālē, iespaidīgās Rundāles pils, Latvijas visslavenākā baroka laika pieminekļa, teritorijā. Viesnīca ir izveidota ēkā, kas 18. gadsimtā tika celta kā kalpu māja. Ēkas teritorijā ir dārzs un ugunskura vieta. Tādēļ vakarus varēsim pavadīt, čalojot pie ugunskura.

Viesnīcas Baltā māja numuri ir individuāli veidoti dažādās pasteļkrāsās un iekārtoti ar daudziem antīkiem elementiem. Numuros ir koka mēbeles, un dažos numuros ir privātas vannasistabas. Numurus iegūsim izlozes kārtībā.
Brokastis, pusdienas un vakariņas plānotas turpat Baltās mājas mājīgajās telpās.

Ir  ieskicēts dienas plāns, kuru noteikti vēl iespējams papildināt pēc dalībnieku ieteikumiem un vēlmēm.

Dalības maksa tiek precizēta, atkarībā no biedru skaita.
Tādēļ ir lūgums ieinteresētiem biedriem pieteikties pēc iespējas ātrāk, sūtot vēstuli  uz organizatores Kristianas Lepses Kazarjanas e-pastu – lepse@inbox.lv